Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton nézi a nőket a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton nézi a nőket a párom és mindegyikről megjegyzést tesz, eleinte nem volt ilyen "gond" mostanság egyre sűrűbben, volt már valaki hasonló helyzetben, és hogy tudta-tudnám kezelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a munkájához adódóan vagy sem,illetve új munkatársak hatása teszi ezt fél éve tart,és borzalmas bárhol bármikor átélni mindent megjegyez!?

2014. aug. 11. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megkell ezt vele beszélni.Ha nem hajlik effelé hogy befejezze akkor lehet hogy sajna késő.De az is lehet h tényleg a kolegák hatása akkor meg egyszerűbb mert fel kell nyitni a szemét h ő nem ilyen volt és ne játszon egy szerepet hanem legyen önmaga!
2014. aug. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond, hogy megnézi őket, ez egészséges férfi reakció. A baj inkább az, hogy melletted látványosan teszi, és nem is szó nélkül. Én első körben megpróbálnám vele megbeszélni, tudatni vele, hogy zavar. Ha nem segít, akkor ugyanezt eljátszanám férfiakkal. Megállapítanám, milyen jó seggük van, tippelgetnék, mit lehet ilyen ujjakkal csinálni, milyen lehet az ágyban, ilyenek. ;)
2014. aug. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szini93 válasza:

Nálunk egy ilyen volt az elején .Nekem nem lehetett neki igen méghozzá hasonló stílusba mint nálatok. Próbáltam megbeszélni stb stb.Majd egy nap a boltba megint megjegyzés nézés.Elkezdtem kiabálni (hogy hallja a "kiszemel".Te szemét nem elég hogy 2 gyerek a nyakamon most jöttél ki az élvonóról még másokat meg mersz nézni úgy hogy itt vagyok?Ráadásul ha tudná milyen betegségeket hozol haza...itt nem bírtam folytatni mert kirángatott :D

Volt egy veszekedés (én nevettem) majd egy ugyan olyan beszélgetés mint előtte.Most érdekes módon megértette.Elmondtam nem az zavar ha nézi de ne kommentáljon és lehetőleg én se vegyem észre.Nem vagyok álszent.Mi is tudunk bambulni.:)

2014. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!