Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy igaz szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy igaz szerelem hogy kezdődik? 1. amikor először látod rögtön "beleszeretsz" 2. amikor először látod csak szimpatikus, aztán ahogy egyre jobban megismered beleszeretsz.

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 19:15
 1/8 DrBadru ***** válasza:
94%
Szerintem a második. Nincs olyan,hogy beleszeretsz valakibe, egy pillantásra, ez egy folyamat.
2011. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét verzió elsülhet jól. Én pl. nagyon szeretem a "Szerelem első látásra" szindrómát :) ! Az ember először úgyis külső alapján ítél.
2011. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2.


Az 1.-re valami átkozottul rá lehet fázni.

2011. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

A szerelem nálam "egyszerű" biológia, így nem tudom, mi az "igaz" szerelem.

De ha a 2 opció közül kell választani, nekem mindig a 2. volt.

2011. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. , velem is ez van :)
2011. nov. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam az 1.

Valamit éreztem az első pillanatban, de akkor még nem tudtam mi az.

Szívok is miatta eleget.

2011. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nekem most az elsó van.

neten egy társkeresőben rám írt, és kiderült épp ott van ahol én csak egy másik épületbe. Éjfél volt, de nem féltem, komolyan, és semmi olyan se volt.... csak annyi, hogy beleszerettem, fél éve... és azóta is remegek ha rá gondolok, ha meglátom elakad a lélegzetem... persze ő nem érez semmit... így kell élnem mellette, belehalni sincs már erőm. De legalább tudom, hogy létezik a számomra tökéletes, még ha az enyém sosem lehet. Emlékszem amikor először megláttam, majdnem elájultam:) maga a mesebeli herceg. De ő sajna csak "barátnak" akar, illetve már annak sem, mert jól elszúrtam, és ma este is úgy kell lefeküdnöm, hogy tudom, hogy holnap reggel bármikor összefuthatok vele....

2011. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Angela Turner válasza:
Van egy illeto,akit minden nap latok,egyszer intettem neki hogy helo,azota mindig integetunk egymasnak.En ferjnel vagyok,gondolom neki is van csaladja.Ismeri a ferjem ,es a ferjem is tudja ki o.ez igy megy mar vagy egy eve.E nem merek nyitni fele,de tudom hogy van koztunk egy vmi ,ugy erzem ,viszonyom van vele, lelki viszony.Egy hete hozott nekunk vmit,en nyitottam ajtot neki.A pillanatot nem tudom leirni,csodanak eltem meg, es probaltam elvezni minden percet.azota sem valtozott semmi.Viszont egy dolgot megertettem,nem akarok tobbet,hisz ha eddig nem volt tobb nem is lessz.A lenyeg hogy bennem el.Itt van velem.:))Neked mi a velemenyed?Elore is koszonom.
2013. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!