Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális, ha egy 30 körüli férfi tinikkel kezd?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 15:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz családot, nem akarsz komoly kapcsolatot, csak szórakozni egy-két évig, akkor valóban a negyvenes jó választás lehet, de én nekem tetsző negyvenest még csak egyet láttam életemben. A fiatal, kislányos nőkre bukom.

Ha normális komoly kapcsolatot és családot akarsz akkor a huszonéves a jó választás.

2014. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Hát pedig egy 39 éves jobban tudja mitől döglik a légy és nem sír mindenért nem kell neki megvenni a fél világot mint egy tininek...
2014. aug. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Már sokan írtak hasonlót, de célszerű más nézőpontból is megvizsgálnunk a kérdést. A normális huszonéves (esetleg 30 körüli) nők döntő többsége már foglalt, az esetek többségében házas. Ezért nem értem, miért gond, ha a 30 körüli férfiak már 18 éves vagy kicsivel idősebb lányokat is lehetséges partnernek tekintenek, amikor még sokan közülük nincsenek tartós kapcsolatban. Jelenleg 18 éves kortól már felnőttnek tekinthető egy személy Magyarországon, rosszul emlékszem? De egy 30 körüli férfi szerintem ne kezdjen ki 18 alatti lányokkal.... A törvényi háttérről már volt szó és egyébként sem "sportszerű".
2014. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Hát azért én nem gondolnám ,hogy olyan sok huszonéves nő házas lenne manapság. Vagy ha igen pár éven belül 60%, hogy válik. Legalábbis 60-65% körüli jelenleg a válási arány. És egyébként attól, hogy házas, még nem biztos, hogy nem fűzhető.
2014. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Hát vazz… Azért megnézném, miről társalog egy felnőtt férfi egy mai tinikével, tán Dzsásztin Bíbör új frizurájáról? :D Biztos értelmes pasas lehet, aki felnőtt létére rámászik egy gyerekre!
2014. okt. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!