Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha egy lánynak 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy lánynak 22 évesen még nem volt komolyabb kapcsolata, de nem voltak kalandjai?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 15:42
1 2
 1/14 laptopdj ***** válasza:
Eggyaltalan nem gaz!engem az zavar ha a csajnak azelott tobb pasija is volt mar..
2014. aug. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem gaz, semmiröl se maradtal le.
2014. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Az a lényeg, hogy egyezzenek a fantáziáid a leendő partnerrel.:)
2014. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem gáz, de azért elég sok évet elvesztegettél így. A lányok sokkal könnyebben találnak párt, de csak fiatalon. 30 évesen már nem leszel kelendő.
2014. aug. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az nagy hülyeség amit 4-es írt, nem gáz, de a 30-as nők vannak a csúcson...
2014. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
akkor nem volt semmi? hát, lemaradtál néhány dologról, de sebaj :D
2014. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem gáz. :)
2014. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A mai gyökér fiatalság szemében biztosan (tisztelet a kivételnek), de szerintem egyáltalán nem. Ja és ne érdekeljen mások véleménye, ne arra alapozd az életed.
2014. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
de am 30 évesen tényleg nem leszel kelendő, főleg, ha kisvárosban élsz. mert itt már ebben a korban szinte mindenkinek családja van. szerencsére, nekem nincs, meg én másképp gondolkodok, de egy idő után már csak egy elhasznált, elvált pasit foghatsz ki :(
2014. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A Te életed!

Kit érdekel mit mondanak mások?

Ha nem alakult úgy, tutira nem jött még el az ideje, várj a sorodra, talán most jön el az igazi a napokban, csak vedd is észre... :))

Sok sikert..

2014. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!