Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nemrég elég jó kapcsolatba kerültem de holnapután elutazok itthonról 3 hétre és nem lesz internetelérésem ott, ahova megyek.Direkt nem hívtam el randira, mert ha eljön, akkor utána 3 hétig lehet, hogy nem is tudunk beszélgetni, az elég rossz kezdet egy kapcsolatnak.Viszont van egy másik srác, aki elkezdett nyomulni rá.És én félek, hogy addig, amíg nem látom a lányt, összejönnek.

Szerintetek elrontottam, hogy nem hívtam el, vagy jó döntést hoztam?


2014. aug. 11. 16:17
 1/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

És az nem lett volna opció, hogy elhívod randizni, majd mondod, hogy bocsi 3 hét nyaralás?


Ha kedvel a lány megérti. Így is úgy is meg kell mondani.

2014. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És telefon, sms? Felhívni csak fel tudod.

Elkéne hívnod randira mielőtt elmész, elmondod neki azt is hogy mi a helyzet.

2014. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is,ha még lehetséges,hívd el. Hasonló volt a helyzet a párommal,mikor megismerkedtünk. Egy héttel az első randi után utazott Angliába nyári munkára júniustól augusztusig. Nem jelentett gondot,de ha el sem hív nem biztos,hogy egyértelmű lett volna,hogy akar tőlem valamit. Túléltük,Számomra természetes volt,hogy megvárom. Volt ez több,mint 3 éve. Szerintem ha elhívod és neki is tetszel,nem lehet gond három apró hét,ott az SMS,telefon. :)
2014. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!