Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a történetemről?

Figyelt kérdés

Félévig jártam egy fiúval.Elméletileg nagyon szeretett.Majd összejött egy másik lánnyal.Ezek után mikor mondtam neki hogy még szeretem.Annyit mondott: Jó,de nekem már van már másik.Nagyon szíven ütöttek a szavai.Mintha csak egy tárgy volnék,úgy beszélt rólam.

Aztán én (nagyon szégyellem ezt) nemcsak rá de az anyukájára is megharagudtam.Nyomdafestéket nem tűrő levelet írtam neki az egyik közösségi oldalon.A fiú két hétig levegőnek nézett ezek után.

Aztán a lány 2 hónap után szakított vele.Az exemet én vigasztaltam nagyon összetört.Mondtam neki hogy szeretem.Erre azt felelte tudom,de én a volt barátnőmet szeretem.

A fiú anyukája a neki írt levelem miatt még azt is megtiltotta hogy beszélgessek a fiával.Szászor bocsánatot kértem,de nem használt semmi.Aztán az exem volt barátnője leballagott.És a volt barátom egyik nap imádott,másik nap pedig elutasító volt.

Majd bejelentettem neki elköltözünk,szóval nem lát többet.Szomorú lett.Sírt.Sok közös délutánt töltöttünk együtt el.Megsimogatta az arcomat és átölelt mikor sírtam.Majd amikor megakartam csókolni hátrált majd csak megcsókolt újra és újra.Azt mondta nem akar haraggal elválni tőlem és hogy sose felejt el és hogy hív és hogy lesz talink is meg hogy az anyukájával is beszél.

Erre az utolsó napunkon azt mondta csak egyetlen fiú illik hozzám és ez a fiú ő.Meg megölelt.De azt mondta menjek mihamarább el mert jönnek a szülei.És megérkeztek és látták amint megölelt.Majd hallottam amint azt mondta az exem az anyukájának,csak azért öleltem meg mert úgyse látom többet és hadd örüljön még egy kicsit.Fájt.

Aznap este beszéltünk telón.Majd másnap kaptam egy üzit: Ne írj többet és hagyj békén örökre.

Vajon szeretett valaha? Mit jelentettek a szavai?


2014. aug. 10. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretett, de túlságosan függ a szüleitől.
2014. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 KnightBalazs ***** válasza:
Hát ez van ha nem vigyázol a szádra, becsüld meg a szeretteidet mert sose tudod mennyi időt fogsz még velűk tölteni...
2014. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretett.,hidd el
2014. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szeretett valamikor,de ez már nem számít.Mást szeret és őt most csak az a lány érdekli.Ne keresd,ne alázkodj meg,legyen benned tartás,te vagy a NŐ.Felejtsd el,új helyre költöztök,új barátaid lesznek és új pasid is lesz!Miatta meg ne szomorkodj!
2014. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk.
2014. aug. 10. 23:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Te csak az érzelmi tornazsákja voltál ennyi,kellett valaki akinek kisírhatta magát.Ez egy tetű.
2014. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szeretett, akit igazán szeret ,azt szereti ,akkor is ,amikor mások ellene vannak ,még ha a saját szülei is.
2014. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Marc Bolan ***** válasza:

Te voltál a szemetese... Biztos jó volt neki, hogy te szeretted. Akár tartalékot is láthatott benned.


A másik lehetőség, hogy a mama miatt. Szerintem az előbbi...

2014. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!