Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

Minden lányra féltékeny vagyok, bár ezt a párom, direkt fokozza. Bámul mellettem lányokat, facebookon lájkolgat jelölget.


Én nem akarok ilyen elmebeteg féltékeny lennei, de egyszerűen nem tudok mit tenni.


Munkája miatt még jobban csak féltékeny vagyok.


2014. aug. 11. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát vagy azt tudod tenni, hogy elmagyarázod neki hogy jó lenne ha nem esne a szeme a homokban miközben más nőket bámul melletted, de emellett megtanulsz benne bízni. Vagy a másik hagyjátok egymást. Bizalom nélkül nincs kapcsolat.
2014. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6 évet nehezebben tudok felrúgni féltékenység miatt :(
2014. aug. 11. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
csináld ugyanazt, amit ő
2014. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ilyen. Nem is tudnám megtenni.
2014. aug. 11. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha csak bejelöl lányokat, nem olyan nagy baj (én is féltékeny voltam, de azóta nem nézem az idővonalát facebookon), ismerkedhet lányokkal, fiúkkal nyugodtan.

Az viszont már "gáz", hogy a szemed előtt megbámul más nőket.

Velem egyszer azt csinálta egy srác, hogy szintén bámulta őket előttem, ezzel cukkolt, meg a szemem előtt flörtölt! Haverok egymás között oké, de a barátnője társaságában! Nem változott meg. Egy év után sem.

Próbáljátok megbeszélni vele a dolgot. Mérlegeld, hogy jogos-e a féltékenységed vagy nem, tudod-e így tovább folytatni.

Velem a háromból csak egy srác volt ilyen.

2014. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Költözz hozzám vagy máshoz, 2 hét múlva már eszedbe sem fog jutni. Akkorra már rám vagy másra leszel féltékeny. Hagyd ott, jelölgessen magának más csajokat teljes leki nyugalomban.
2014. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!