Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne legyek féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek féltékeny ilyen apróságok miatt?

Figyelt kérdés

A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt. Most elkezdett járni kressztanfolyamra és az egyik lány, akivel ott találkozott ugyanarra megy haza, mint ő. A lány ma odament hozzá és beszélgetni akart, együtt hazamenni, pedig másodszor látták egymást a terem két végéből...

Tudom, hogy hatalmas baromság, én sem értem magam, de úgy félek, hogy jobban megismeri a lányt és már nem fog engem szeretni. Nem mondom neki, mert nem akarom, hogy tudja, hogy féltékeny vagyok.

De mit csináljak? Ilyen kis apró hülyeségeken hogy ne akadjak ki? :/


17L


2014. aug. 8. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
nem baromság, én is féltékeny lennék. de szerencsére az én barátommal könnyen megbeszéljük az ilyet, én se barátkozok csávókkal és ő se csajokkal, ennyi. mondd meg neki hogy ne barátkozzon azzal a libával mert neked nem szimpi, ennyi.
2014. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hááát figyelj ez fordítva is előfordulhat bármikor... :-)


Nekem például nem egy nő mondta már, hogy soha nem hagyna el, és a vége mégis az lett... :-)


Persze rinyálhattam volna, de semmi értelme sincs, semmi sem tart örökké... ...pedig én azt hittem! :-)

2014. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 RRR ***** válasza:

ne tedd

bízz benne

az jobb mintha "üldözöd"

2014. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó helyre jöttél. Az előttem levő hozzá szóló megmondta a tutit. Ne idegeskedj emiatt , mert a barátod a 3. mondat után úgyis a csaj tudtára adja, hogy van barátnője. Bízz meg benne.

Ha szóváteszed azt fogja gondolni a barátod , hogy nem bízol benne. Az még rosszabb...

Csak 'elüldöznéd, ha még számon is kérnéd.

2014. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, igen és is erre gondoltam. :/

A barátom azt mondta, hogy nem mondja még el, hogy van barátnője, mert tudni akarja a lány szándékait. Potyára mégsem "küldheti el".

2014. aug. 9. 00:12
 6/9 anonim ***** válasza:

"A barátom azt mondta, hogy nem mondja még el, hogy van barátnője, mert tudni akarja a lány szándékait. Potyára mégsem "küldheti el".


pff ajjajj ha nem mondja el akkor gáz van minek akarja tudni a lány szándékait? Ha elmondaná te is nyugodtabb lennél..

2014. aug. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az, ha Veled van, az azt jelenti Téged szeret, attól még beszélgethet másokkal, még ha lány az illető, nyugi. Próbálj meg felülkerekedni az érzésen, jobb lesz Neked is!

Bízz magadban és magatokban! Tudom nehéz ilyenkor, de gondolj arra, Te kellesz neki, és ha nem ad erre okot, akkor semmi baj. Szeret, csak jól esik mással is beszélgetni, még ha az lány is. Ne agyald túl.

2014. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most olvasom mit írtál, de addig azt mondom, míg nem viselkedik Veled furán nincs gond. Ha őszinte, s bízol addig rendben. Próbálj nyugodt maradni, s várd ki a végét.
2014. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyikőtöknek! :) Megpróbálok nyugodt maradni.
2014. aug. 9. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!