Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg? Mit találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg? Mit találjak ki még?

Figyelt kérdés

Páromnak a munkája miatt el kellett utaznia külföldre 3 hónapra (nekem nincs vízumom , így itt maradtam). A tartózkodási helyén nincs internet, így csak hetente 1-2 alkalommal tudunk beszélni (a telefon nagyon drága). Amíg odavan szeretnék "kicserélődni" és mint egy bomba nő szeretném őt várni, de nem tudom mivel tudnám magam felturbózni. jelenleg fogyózom és sportolok, jól tudok sminkelni így az hanyagolható, a hajam is jó, de a külső /belső tulajdonságaimat kevésnek érzem ahhoz, h leesen az álla. Ti mit tennétek a helyemben? Mibe kezdenétek?

köszi

22/L


2014. aug. 11. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
esetleg cseréld le a fehérneműidet valami szexibbre, vagy fesd be a hajad.:)
2014. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
és belekezdenék a kegel gyakorlatba is, 3 hónap alatt sokat használ.
2014. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, a hajamat nem festem be, mert akkor kifutna a világból (vmiért nagyon szereti a hajszínem) a Kegel tornát pedig már csinálom
2014. aug. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!