Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elszeretnék menni a barátnőmhö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszeretnék menni a barátnőmhöz de a szüleim tudta nélkül. Mit találjak ki nekik?

Figyelt kérdés
Már egyszer mondtam nekik hogy a haveromnál leszek egész nap..de akkor valami közbe jött es nem tudtam elmenni..9:27kor indul a vonatom szoval 9kor elkéne inndulnom (2 órás az út) ti mit találnátok ki? (az okoskodoknak:a szüleim szigoruak és hiába magyaráznád neki neeeeeem lehet a tudtára adni hogy egy 15 éves gyereket vonatra lehet ültetni egyedül)

2014. júl. 5. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam semmit és kimentem szó nélkül külföldre:D
2014. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ember, mond, hogy barátnõdhöz mész.és ha megkérdezik hol lakik, mond hogy nem messze.De szerintem az után, hogy azt mondod barátnõdhöz mész, semmit nem fognak kérdezni.

Így legalább nem kell aki tartsa a hátát, mint a haverod tenné.

Ha egyszer meg, ha (hónap/ok múlva) meg akarják ismerni mondhatod, hogy nehéz lesz, mert szerinted nem ugyan az a nem messze nálad meg náluk és megmondod hol lakik.Mivel akkor már egy ideje vonatoztál elég szép távokat, mondhatod, hogy eddig se volt baj.Akkor már rohadt szigorúnak kell lenniük, hogy eltiltsanak töle.

2014. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom rögtön betámadnak hogy jol lakik ki az stbb...:D
2014. júl. 5. 10:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor elég szar helyzetben vagy.Viszont akkor a haver, amit írtál jó lehet, csak figyelj oda, hogy rendesen falazzon neked.tehát pl véletlenül se lássák szüleid az utcán(ha ismerik.) Vagy jófej szülei legyenek (szintén ha ismerik) akik ugyan úgy tartják a hátukat.
2014. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!