Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )?

Figyelt kérdés

Mostanában nem szeretek senkivel se beszélgetni!

A barátnőmmel sem,mindig találok valami indokot hogy elhúzzak egy kis időre,én akartam vele összejönni,de idegesít(nincs rendes közös témánk csak a sok hülyeség hogy szeretlek,stb..)

Haverokkal se szeretek beszélgetni mert amikor rámírnak valamit mindig akarnak és kivan vele a hócipőm(segíts már ebben,segíts már abban...miközben ott az a halál google és több milliárd poszt van a problémájuk megoldására...) csak hát egyszerűbb engem zaklatni és megkérdezni...


Legjobban a barátnőmmel való kapcsolat zavar,tökéletesen ellennék ha nem kéne vele beszéljek..de mégse akarom kidobni...(se veled se nélküled kapcsolat??) még nem olyan régi a kapcsolatunk hogy megunjam,elvégre pár hónapja vagyunk együtt,de úgy érzem már mindent tudok róla.. és unalmas lett...


Kb. most senkire se vagyok kíváncsi.. csak a családommal szeretek dumálgatni,meg a hobbijaimat csinálgatni..


Mit kéne tenni? Szakítsak?


2014. aug. 11. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, szakítani kéne. Idegesít, nem akarsz vele, beszélni, értelmetlennek tartod hogy vele vagy... ennél több magyarázat nem kell.

Aztán megvizsgálnám magam a helyedben, hogy mivel vagyok elégedetlen magamban.

2014. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted bennem lehet a hiba?
2014. aug. 11. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakíts vele. A se veled se nélküled kapcsolat időrablás. Közben kereshetnél valaki olyat, akivel tartalmasabb kapcsolatod lehetne. Persze néha összejönni vele kényelmes, ezért elég nagy elhatározás kell ahhoz, hogy végleg lezárd a dolgot. Lehet hogy közben ismerkedned kellene. Csak akkor viszont úgy lenne a becsületes, ha előbb szakítanál a barátnőddel. Gondold át. Vagy (ha látsz esélyt a javításra) feldobod a kapcsolatod, vagy belátod, hogy a saját idődet rabolod vele és szakítasz. Ha nincs esély rá, hogy megjavul, előbb-utóbb vége lesz, nemde?
2014. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy a többiek viselkedése elfogadható, hogy csak akkor keresnek ha kellesz nekik, csak amiatt mondtam, mert taasztalatból tudom, hogy ha az embernek elege van mindenkiből, akkor magában is keresni kell a hibát.
2014. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen kényelmes ... mivel ő szeret(vagyis érezteti velem,s ő képes lenne 24/24-ben velem lenni),s néha ez jó érzés.


magamban lévő hibába van valami... most egy olyan időszakon vagyok túl,amikor elkellett fogadjam hogy szépen elrontottam pár dolgot,és csak a saját utam nehezítettem meg..

2014. aug. 11. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, mindenkinek szüksége van törődésre... Úgyhogy nem csodálom, hogy nem tudsz dönteni...
2014. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nehéz döntés.. köszönöm az eddigi válaszokat,roppant érdekesek,és tanulságosak!
2014. aug. 11. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!