Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak a "csajozással"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak a "csajozással"? Ráérek?

Figyelt kérdés
16/f vagyok, még nem volt barátnőm. Akihez közeledtem visszautasított. Viszont most belegondoltam nem is kell nekem csaj vagy 20 éves koromig, nem akarok szakítgatni, depressziós lenni, addig inkább tanulok.. Aztán majd utána megkeresem a kiszemelt áldozatot, és vele nem csalódok, feleségül veszem, gyerekek, és élünk boldogan míg meg nem halunk. Sok ismerősöm mondja milyen sz@r egy szakítás, hát nem akarom átélni inkább.. Nagy bolond vagyok hogy inkább tanulok, és majd 20 felett keresem meg az igazit?
2010. jan. 13. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
amikor ugy érzed készen vagy rá
2010. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, de mellett kezdj el gyúrni az még rátesz egy lapáttal hogy egy jó nőt találj:D
2010. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem nem vagy bolond, sőt, ha ténleg átgondoltad, talán igazad is lehet.Én sem akarok csak ugy vakon randizgatni...inkább megvárom az igazit, mer az jó.
2010. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazad van abban, hogy ráérsz a csajozással, nem kell erőltetni; de attól, hogy idősebb leszel, nem lesz kisebb esélyed a szakításra. 20 évesen is ugyanúgy dobhatnak, mint 16 évesen, ha nem illetek össze a csajjal.
2010. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16:44, ha nem randizgatsz, hanem inkább várod az igazit, akkor áruld már el nekem, honnan fogod tudni, hogy ő az igazi, ha nem randizol vele?
2010. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat! tényleg nem égő ha addig nem nagyon csajozok? ismerősök már piszkálnak néha, hogy el kéne kezdeni.. szerintem még ráér bőven:)
2010. jan. 13. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem égő. Szerintem az az égő aki igy gondolja, hisz mindenkinek magán ügye eldönteni mikor akar bnőt vagy akármi mást, nem pedig ahogy megszokásból mások csinálják. Ha zavarja őket akkor igy jártak, majd beletőrödnek hogy te még nem akarsz bnőt, de ettől függetlenűl lehetnek csaj barátaid akikkel ugyan úgy eltudsz lenni a mint a haverjaiddal ;)

23F

2010. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem égő, ha nem akarsz barátnőt 20 éves korodig.

De semmi biztosíték arra, hogy 20 éves korod után rögtön megtalálod akit majd elveszel...

Lehet, hogy akkor is bekövetkezik ez a szakításos dolog, nem tudhatod előre. Az életet nem lehet így előre megtervezni, mert egy párkapcsolat nem csak rajtad múlik.

2010. jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!