Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ez az oka? 14/l vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez az oka? 14/l vagyok, és még nem volt barátom. Tudom hogy még ráérek vele, de még sosem éreztem, hogy valakinek felkelteném az érdeklődését vagy ilyesmi. :D

Figyelt kérdés
Mivel rappet hallgatok, úgy is öltözök (annyira nem durván, pl. nem hordok p.csagatyát meg ilyenek). Lehet hogy ez az oka? Nem hiszem hogy bunkó lennék, meg hülye sem vagyok szóval attól még hogy rappet hallgatok tanulok.. Rossz tulajdonságaim hogy ha felcseszik az agyam néha rágyújtok, meg csúnyán beszélek, de egyiket se azért hogy játszam az agyam (utálom az olyan embereket), és próbálok ezekről leszokni...
2011. okt. 16. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet h csúnya vagy! :D Az se járja hogy 14 évesen dohányozz (énis akkor kezdtem , de hiba volt) és nagyon nem áll jól egy lánynak a káromkodás se
2011. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azta :D Hasonlítunk akkor nem kicsit :D Szerintem nem lehet akkora gond egyébként..


14/f

2011. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiatal is vagy de a szerintem a stílusod sem tetszik a pasiknak,én is pl. a normális (öltözékű) hétköznapi csajokra bukok, és bizony az öltözék is fontos szempontnak számít.Én pl. idősebb csajról tudok akinek a stílusa miatt nincs barátja,pedig nem csúnya, ezt csak személyes tapasztalatból mondom.
2011. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18:41 szívesen megismernélek, akár csak havernak is:)
2011. okt. 16. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:

akkor írj privátot :P


18:41-es, 14/f

2011. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14/F én is így vagyok nem érzem hogy lenne valami ilyesmi amúgy csak annyi hogy én rock-ot hallgatok:) de nem öltözök úgy meg semmi
2011. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen rapet hallgatsz? :)
2011. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát olyan előadókat tudnék sorolni, hogy eminem, dr. dre, akkezdet phiai, d12, yelawolf, tupac, wu-tang clan... szóval sokfélét:D de ezeken kívül is vannak még..
2011. okt. 16. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!