Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zandagort-on érdemes próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zandagort-on érdemes próbálkozni csajozással? XD

Figyelt kérdés

eszembe jutott, hogy egy pár helyen olvastam az oldalon hogy vannak egy páran akik mindenféle netes játékokon találkoztak véletlenül (pl. Klánháború) és úgy lett kapcsolatuk

nos én a klánháborút nem tolom, csak a zandagort-on vagyok fent és érdekelne hogy ott sok csaj van-e :D



(egyébként mielőtt elkezdtek szidni, a kérdés nem komoly, és én se vagyok ekkora kocka, mindenesetre érdekelnek a vélemények :P)


ja és 16/f vagyok


2010. júl. 2. 22:22
 1/10 A kérdező kommentje:
első... nem kiírtam hogy poén a kérdés? én is élőben próbálkozok, csak én nem vagyok olyan vonzó mint egyesek, ezért még nem jött össze...
2010. júl. 2. 22:31
 2/10 anonim ***** válasza:
mi a neved hadd zúzzalak szét....
2010. júl. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"elég ha egy fokkal szebb vagy az ördögnél" és tuti lesz bnőd
2010. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
22:31 sajnálom, de békepárti vagyok, ráadásul az IAA szövetség védelmét élvezem :P de nyugodtan megkereshetsz Katamori The Emperor néven :P
2010. júl. 2. 22:36
 5/10 anonim ***** válasza:
jólvan majd rásózok egy kicsit xD
2010. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*rádszózok
2010. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sok sikert :P
2010. júl. 2. 22:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt barátomat ikariamon ismertem meg. szép lett volna, ha nem távkapcsolat :D
2010. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
am.abbahagytam a Zandagort mert már unom szerencséd van nem zúzlak xD
2010. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát max csak akkor van esélyed, ha van benned egy valamirevaló kukac, kellő egó, és világuralmi törekvések... :D


Vegyél példát Apófisz nagyúrról, titokban az összes zandás lány kölnit pisil utána...


Csak lépj be a Rendszerurak szövibe, linkelj be a nagychatre egy hangulatos zenét (PL: https://www.youtube.com/watch?v=WQ1_7uhB8ak) Aztán írd ki az ellenállhatatlan JOIN US OR DIE-t, És ha már sinen vagy akkor add meg hogy hol laksz és jobb esetben nem verik szét a pofád, hanem jó kis randid lesz... :D

Olyan 0,00000000000000001% esélyed van rá... :D

2017. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!