Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat mennyire működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat mennyire működhet így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan érdekes problémám adódott, hogy online egy játék kapcsán megismerkedtem egy sráccal. Mielőtt valami gyerekes tini dologra gondolnátok, mindketten elmúltunk 20 évesek.

Skype-on minden nap órákat beszélgetünk az élet bármely szegmenséről gyakorlatilag, szóval amihez épp kedvünk van. Érezhető a kölcsönös szimpátia. Én egyre jobban megszeretem, és az eddigi tapasztalataim alapján neki se lehetek közömbös. Nagyon mmeglepődtem azon, hogy felkeltette az érdeklődésemet, mert az ilyen online imserősöket általában nem veszem túl komolyan.

A gubanc "pusztán csak" annyi, hogy van köztünk olyan 250-300 km. Azon gondolkoztam, hogy vajon működne e a dolog így.


Aki járt hasonló cipőben (távkapcsolatra gondolok első sorban) legyen már olyan kedves, hogy ad néhány hasznos tippet. Köszönöm!


2014. aug. 12. 00:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ember. Nem is találkoztatok.
2014. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtatok múlik.
2014. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen, ezzel tisztában vagyok. ettől még nem kell bunkózni. csak azt szeretném megtudni, hogy ilyen távolságból mennyire lenne működőképes a dolog. ettől függetlenül természetesen szeretnék találkozni az illetővel még mielőtt végleges következtetéseket vonnék le vele kapcsolatban.
2014. aug. 12. 00:27
 4/14 A kérdező kommentje:
az előző hsz-m az első hsz-előnek szólt természetesen
2014. aug. 12. 00:27
 5/14 anonim ***** válasza:

Élőszóban beszéltetek, webcamerán? Mert nem mindegy, ha csak írásban és alig vagy nem is láttátok egymást, főleg nem hallottátok.

Szerintem működhet, de első tali eldöntené a dolgot.

2014. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ez baromira érdekfeszítő...:P
2014. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
persze, hogy webcamot is használtunk. van, hogy a fényviszonyok miatt csak sima hívásban beszélgetünk (déli ablak van mögöttem)
2014. aug. 12. 00:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocs, szar hangulatban vok, nem is kellett volna írnom :(
2014. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem eléggé hasonló volt egy lánnyal. megismertem, nagyon megszerettem, ő is engem. össze is jöttünk volna (konkrétan megbeszéltük) de 250 km... távkapcsolatot meg inkább mi hanyagoltuk, helyette kialakult egy bff kapcsolat. azért reménykedem, hogy egy nap még együtt lehetünk, azt hiszem.
2014. aug. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az már más, ha élőben is beszéltetek. Találkozzatok. Az illatotok, érintéseitek, öleléseitek, élő hang eldönti, van-e kémia. Ha van, érdemes belevágni. Meg ha van lóvé.
2014. aug. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!