Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat mennyire működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat mennyire működhet így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan érdekes problémám adódott, hogy online egy játék kapcsán megismerkedtem egy sráccal. Mielőtt valami gyerekes tini dologra gondolnátok, mindketten elmúltunk 20 évesek.

Skype-on minden nap órákat beszélgetünk az élet bármely szegmenséről gyakorlatilag, szóval amihez épp kedvünk van. Érezhető a kölcsönös szimpátia. Én egyre jobban megszeretem, és az eddigi tapasztalataim alapján neki se lehetek közömbös. Nagyon mmeglepődtem azon, hogy felkeltette az érdeklődésemet, mert az ilyen online imserősöket általában nem veszem túl komolyan.

A gubanc "pusztán csak" annyi, hogy van köztünk olyan 250-300 km. Azon gondolkoztam, hogy vajon működne e a dolog így.


Aki járt hasonló cipőben (távkapcsolatra gondolok első sorban) legyen már olyan kedves, hogy ad néhány hasznos tippet. Köszönöm!


2014. aug. 12. 00:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
távkapcsolat az a két félen múlik... nálunk a kibszott pica miatt nem müködik... lusta letolni a képét ... és van képe azt mondani h szeret... 17F
2014. aug. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, működhet, egyben egy kiváló kitartás teszt is az egész, hiszen ha hónapokig képesek vagytok ennyit utazni egy-egy találkárt, akkor valószínű összeköltözés után se lesz gond
2014. aug. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek, akkor ha úgy alakulna a dolog nem fogok nemet mondani hiszen lehet, hogy Ő lesz az igazi :)
2014. aug. 12. 15:18
 14/14 anonim ***** válasza:

Ohh, azok a fránya mmo-k... :D


Közhelynek fog hangzani, de nem a távolság a lényeg, hanem hogy mennyire vagytok egymásra hangolódva, és mennyire akarjátok a dolgot.

Hasonló szituban volt távkapcsolatom, kisebb távolsággal. Majdnem egy évig húztuk egymást kapcsolatban, holott egy pillanatig nem működött... pedig hasonló barátság volt köztünk előtte, mint amit te írtál le. Nem volt gond a pénz, a szabadidőt is megoldhattuk volna, de nem volt meg "az a bizonyos". Mindenesetre én hónapokig szenvedtem utána, mert szerettem így is. :) Mostanság építjük újra a barátságot.


Most szinte szóról szóra hasonló helyzetben vagyok, mint te, 300+ km, online game, esetünkben 4 éve tartó barátság. Nem is nagyon volt szó találkozóról vagy egyébről a táv miatt, "véletlenül" keveredett fel hozzám végül.

Egyetlen találkozó kellett ahhoz, hogy többet akarjunk egymástól. :) Nehéz, mert tényleg piszok nehéz a távolság, de ha anyagilag is meg tudjátok oldani, akkor nem jelenthet gondot. Ha hosszú távon is működik, valaki előbb-utóbb biztosan költözni fog úgy is. :)

Esetleg találhattok egy közös helyet valahol félúton, anyagilag jobban kijöttök, és változatos randikat lehet kihozni az állandó "kirándulásból". ;) Nekünk bevált.


Mindenképp találkozzatok. Egyszer, többször, és ami a legfontosabb, beszéljetek róla! Ekkora távnál neki is akarnia kell. Ha úgy álltok hozzá, hogy távolság miatt nem fog menni, akkor nem is fog.


(Szintúgy 20+ lány voltam. :) )

2014. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!