Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véget érhet egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget érhet egy kapcsolat amiatt, hogy nem szedek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
A párom szeretné ha szednék gyógyszert hogy belém élvezhessen, én meg az egészségem miatt nem szeretnék.
2014. aug. 12. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
csak az idiótáknál..
2014. aug. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egyéni élvezete számára fontosabb, mint a Te egészséged, akkor ott valami nagyon nincs rendben
2014. aug. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Mond meg neki nyugodtan hogy az elhízás, májkárosodás, hormonháztartás felborulása, és még sok egyéb mellékhatás, mennyire tetszene neki ha te kérnéd ilyesmire? Amúgy se lehet 1-2 évnél tovább szedni, és a pihenő időszakba mi lesz? Persze érthető hogy szar a gumi, meg jó lenne elsülni bent, de ezt megteheti kézben, szájban (talán popsiban). Ha ez nem elég neki akkor nem szeret eléggé.
2014. aug. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Van valami konkrét oka is, ami miatt veszélyes lehet az egészségedre, vagy te is csak úgy hallottad, hogy egyszer valakinek a valakijének a valakijének megfájdult a feje tőle?
2014. aug. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
4-eske Elhiheted hogy mindegyik garantáltan károsítja a májat, és a hormonháztartásba sem jó beleszólni.
2014. aug. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, egyik gyógyszer sem jó a májnak szinte + mindegyiknek van vagy ezer mellékhatása, de azoktól senki nem tart érdekes módon, csak a fogamzásgátlóról lett elterjesztve, hogy a Sátán találmánya. Illetve az alkohol szintén nem jó a májnak, a fiatalság nagyobb része mégis rendszeresen él vele - de hacsak nem masszív alkoholista valaki, még ettől sem lesz baja. Mint ahogy a fogamzásgátlótól sem.
2014. aug. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj el egy nőgyógyászhoz,ott el fognak mindent mondani.Egyébként anyáink idejében volt pihenő időszak stb. A másik fontos,hogy sokan rossz tapasztalattal rendelkeznek a fog.gátló tablettával kapcsolatban,mert előjött valamelyik mellékhatás. Ilyenkor nincs más teendő,mint orvoshoz menni,az pedig másik fajtát fog javasolni. Magyarul rá kell találni a számodra megfelelőre,amit vérvétellel szoktak megoldani. Azt gondolom,hogy az orvos nem fog átverni és kötelezni sem fog rá,viszont az egyetlen hiteles véleményt onnan hallgathatod meg. Személy szerint én több,mint 2éve szedek gyógyszert és még élek semmi gondom. évente kötelező méhnyakrák szűrés velejárója illetve rendszeres a menstruációm és nem görcsölök hajszálnyit sem. Viszont ez nem a kérdés tárgya :) ha a pasid szeret jó lesz neki gumival is :) Tájékozódj :)
2014. aug. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva: nem, ettől nem szabad, hogy tönkremenjen egy kapcsolat. Ha emiatt dob ki a barátod, azrövid távon nagyon fáj, de hosszú távon jobban jársz. Ezzel együtt én azt javaslom hogy ha nem tudsz konkrét okról, amiért nem szedhetsz fogamzásgátlót, akkor beszélj a nőgyógyászoddal. Rendszeres ellenőrzés mellett nem lesz baj. Annyi, hogy legalàbb 2 évente azért csináltass egy laborvizsgálatot, hogy biztosan minden rendben van- e. Ha mellékhatást tapasztalsz, akkor meg azonnal szólni kell a dokinak. Amúgy tényleg szuper, hogy nem kell a gumival bajlódni. Hogy is mondjam... Bensőségesebb. Az sem csak a pasinak jó, ha beléd élvez. Viszont nagyon fontos, hogy a barátoddal is beszélj erről. Ha rászánod magad, hogy beszélj a nőgyógyásszal, kísérjen el. Szerintem ez a minimum. Nekem amúgy gyönyörűen helyrejött a tablettától az addig nagyon problémás arcbőröm. Tabletta előtt óriási, gennyes pattanások borították az arcomat. Elkezdtem szedni a tablettát, és 2 hónap alatt eltűntek a ragyàim.
2014. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!