Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mostanság elég sokat írogatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanság elég sokat írogatok egy csajjal akit elég régóta ismerek még általánosból. Mit javasolnátok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már akkoriban is tetszett csak akkor épp volt barátja és hát el is váltak útjaink mivel más-más iskolába mentünk tovább és most ugye megint elkezdtünk írogatni.Hát már párszor voltunk is kint.Amikor egyszer felhoztam neki a témát hogy én többet szeretnék a barátságnál azt válaszolta hogy nem szeretné elrontani ezt a barátságot és elkezdte, hogy ő amugy mennyire imád és a hasonlók. Megbízik bennem mert olyan dolgokat is elárult amit másnak eszébe sem jutott volna elmondani. Úgy érzem nem tudok mit tenni mert nem elösször vagyok ilyen helyzetben és akkor sem jött össze a dolog mert túl jó barátok lettünk ami szerintem egy kifogás de lehet hogy én nem látom átt rendesen a helyzetet és ezért is kérem a segítségeteket.Mit javasolnátok, mit tegyek? 18/F

#kapcsolat #kifogás #túl jó barát
2014. aug. 11. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bejön, és azt mondod, hogy annyira, hogy megérné kockáztatni érte a barátságot, akkor lepd meg valami romantikussal. Próbáld meg. Ha ismeritek egymást, akkor könnyebb dolgod van, hogy meg tudd lepni, hogy tudd, mit szertne, hogy gondolkodik, szóval minden, amit tudsz róla, azt az előnyödre kell fordítanod. Ha úgy se jön be, akkor minden hiába.
2014. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Barátzóna. Elcseszted.

A csaj sose fog férfiként tekinteni rád. Akkor lett volna esélyed, ha nem barátkozol vele, amikor újra a közelébe kerültél, hanem ráhajtasz. Ezt most már ne erőltesd. Barát még lehetsz, de ha erőlteted simán leépít.

29 F

2014. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!