Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a r*b@ncokat tartják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a r*b@ncokat tartják a férfiak nagy becsületben? Aki hűséges, normális, és tisztességes azt miért nem becsülik meg?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 13:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mivel bántottak meg? :(
2014. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te túl átlagos vagy nekik, vagy unalmasnak találnak.

20 év felettieket kértél, 20 felett azért a nők jelentős része is komolyabb, attól hogy teszem azt kirívóbban öltözködik valaki az nem biztos hogy hűtlen is. Nyilván vannak olyan nők és férfiak is szép számmal akik nem képesek hűségesek maradni párjukhoz.

A tömegből a színes mindig hamarabb kitűnik mint a szürke.

Nem ismerlek, így kérlek ezt ne vedd magadra, nem téged véleményeztelek.


25/F

2014. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

nézd,én a hozzád hasonló becsületes,hűséges, tisztességes rib*ancokat szeretem.

a sok mocsokkal nem is foglalkozok :)

2014. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

én utóbbit becsülöm, az előbbit elítélem...ezt talán azoknak tedd fel akik becsülik őket...de szerintem nincs mit becsülni bennük...talán az ágyban nyújtott teljesítményét tartják meg őket...addig amíg nem lesz jobb...mert mást nem tudok elképzelni :) vagy nagyon papucsok vagy társfüggők


21F

2014. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

A válasz:

[link]


Hidd el, lehet akármilyen ribi, nem rugdosnám ki a fészekből :P

2014. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
De hát látom hogy ezeket a nőket becsülik meg. Talán példát kellene vennem róluk és nekem átvágni a pasik fejét.
2014. aug. 12. 14:03
 17/27 anonim ***** válasza:

Én konkrétan nem becsülöm meg az ilyen lányokat, hanem lenézem. Exeim is megcsaltak, mindet elküldtem a fenébe az első alkalommal. Nem volt bocsánat.


26/F

2014. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Tehát akkor nem arra vágysz hogy legyen egy férfi aki szeret, hanem arra hogy sok legyen aki téged akar.

Mármint nekem ez jött le a válaszodból miszerint át kell vágni a fejüket.

Akkor mi is a baj a "r*b@ncokkal". ?!


Szerintem te magad sem tudod mit szeretnél.

2014. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én nem tartom a rib...ancokat nagy becsületben.Sőt!Inkább ne legyen senkim.Manapság egyre nagyobb erény a becsületes nő.A barátnőm is az,ezért meg is becsülöm és soha senkire nem cserélném el,mert szeretem mindennél jobban.Ha ő nem lenne,más nem is kellene nekem.Pláne nem riba...ncok.
2014. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de nem a viselkedésen van a hangsúly, hanem a külsőn.

Ha ribi akarsz lenni, az nem ott kezdődik, hogy bunkó vagy.

Először jól kell kinézned. Különben ha rondán vagy bunkó, még a ronda csávó is elnéz melletted.


Ott a gond, hogy a jól kinéző csajok olyan ego bombát kapnak nap mint nap, hogy befolyásolja a személyiségüket.

De ha te különbnek hiszed magad legyél is az. Legyél egyszerre dögös és normális értékrendű. Ez az egyetlen amivel a ribik fölé tudsz kerülni.

2014. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!