Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott.. Mi lesz most?

Figyelt kérdés
Nem tudom ot elfelejteni mert nagyon szeretem. O a mindenem hiaba probalom tultenni magam rajta em megy. Mindig a szeme a haja az arca es a kicsi kis copfja van ottam. Nagyon utal engem saknos en mashogy mukodom nem tudom elfelejteni. Beszeretnek fekudni valami korhazba ahol kikezelnek mert ezt nem elem tul. Nagyon beleszerettem nem megy megakarok halni...mit tegyek?
2014. aug. 12. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
attól még nem áll meg a világ és idővel ez elmúlik, túl leszel rajta
2014. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
........... -,-
2014. aug. 12. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:

engem 6 év után hagyott el és már mást szeret.

legyél erős.

2014. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hat az h keresel mast azert h elfelejtsd az hulyeseg ne tedd me ugyan ugy ra gondolnal mert eszedbe lenne h azert szedted fel a masikat h ot elfelejtd. s gondolj bele ha szakitott azert volt mert nm szeretet. vagy esetleg mast szeretett meg. s kell neked egy olyan kapcsolat ahol a masik nm szeret vagy nem huseges. hat az milyen. legy boldog h kiderult s nem pazaroltal ra megtobb idot. jussanak eszedbe a rosz dolgok rola pl: amiket mondott v tett v megbantott. s legy eros jon mas aki lehet igazibol szeret es nagyon boldogok lesztek :D
2014. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fényember ***** válasza:

Az öngyilkosság nem megoldás

1, ha annyira szeretd, nem szeretnél neki fájdalmat okozni, és ha öngyilkos leszel miatta, ez lesz élete legnagyobb tragédiája, hogy miatta halt meg egy ember akit anno szeretett.

2, ha pedig gyűlöletből tennéd mert "az a nyomorult elhagyott" és hogy ő is szenvedjen, hidd el, jobb szenvedés neki az a tudat, hogy te nélküle is boldog tudsz leni, sőt, boldogabb. :)

2014. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megkapta tőled a rózsaszín hableányos szökőkutat?
2014. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!