Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszek a legjobb barátnőmnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek a legjobb barátnőmnek? 16/L

Figyelt kérdés
Még régebben volt, hogy egy partin csókolóztunk, de ez nem jelentett semmit, mert csak poénból csináltuk. Mostanában szóba jött, hogy mi a véleményünk a biszexualitásról a leszbikusságról. Én elmondtam, hogy nekem semmi bajom sincs ezzel az egésszel, sőt még aranyos is ez az egész lány lánnyal dolog, de kihangsúlyoztam, hogy én nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba. Na most, nem régóta ha nyilvános helyen vagyunk és megpuszil, meg ölel, és viszonozom (puszta barátságból) mindig megjegyzi mosolyogva, hogy a végén még leszbinek néznek bennünket.Vagy ha egymásnál alszunk és egymás előtt öltözünk át mindig kacérkodóan mosolyog, aztán elneveti magát mintha viccelne, de ezt olyan sokszor csinálja, hogy mintha már nem poénkodna. Még egy nagyon furi dolog, hogy az elmúlt 1-2 hónapban elkezdett simogatni. Akár nyilvános helyen is, a maromat simogatja, úgy ahogy a volt barátját simogatta annak idején. Kicsit aggasztó.

2014. aug. 12. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Én megduglak mindkettőtöket... Oszt ennyi
2014. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem dugópartnert jöttem ide keresni, hanem válaszért..
2014. aug. 12. 17:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ezekből már lehet, hogy tényleg többet érez irántad... de ne ítéld el, nem tehet róla... főleg, hogy te is belementél, hogy anno megcsókold. Esetleg kérdezd meg tőle, hogy tetszik-e neki most valami, és figyeld a reakcióját...
2014. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legjobb ha rákérdezel, ha tényleg a legjobb barátnőd akkor nem fog megsértődni
2014. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 máárk1996 válasza:
100%
Hát beszélgess vele,hogy ő mit gondol a biszexualitásról, leszbikus életről. És ha okosanteszed fel a kérdéseket, hamar ki fpg derülni hogy valójában vonzódik-e hozzád, vagy csak poénból csinálta ezeket a dolgokat:)
2014. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

*tetszik-e neki valaki

Bocsi, elírtam. :)

2014. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2014. aug. 18. 19:51
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
Benne lennétek hármas partiba?
2014. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És te hogy viszonyulsz ehhez a dologhoz? Mármint a leszbikussághoz?
2014. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8: Az ilyen jellegű kommentekre nem vagyok kíváncsi ;)


#9: Benne van a szövegben: " Én elmondtam, hogy nekem semmi bajom sincs ezzel az egésszel, sőt még aranyos is ez az egész lány lánnyal dolog, de kihangsúlyoztam, hogy én nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba. " :)

2014. aug. 25. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!