Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is igazságtalan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igazságtalan, mikor egy ember csalódik egy emberben, és ezért másokkal lesz "gonosz"?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy az előző és a mostani barátom is azért nem bízik bennem, mert csalódott az előző párjában.. Holott én soha nem adtam okot a bizalmatlanságra.. és.nem ezt érdemlem. Szerintem teljesen hülyeség ez a felfogás, énis csalódtam már hatalmasat, mégsem aszerint ítélek meg másokat. Fölösleges olyan dologtól félni, ami csak a képzeletünkben született és lehet, hogy sosem történik meg. De ezt csak én látom így sajnos.?
2014. aug. 12. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
ha téged is kihasznélna vki igazán, testileg-lelkileg, akkor neked is lennének előitéleteid
2014. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az emberi természetet nem lehet igazságtalannak nevezni, azt elfogadni vagy nem elfogadni lehet, de hibáztatni valakit érte nem. Eleve minek vagy vele, ha bizalmatlan és távolságtartó veled? Meg ne próbáld megváltoztatni, az egy dolog, hogy nem tetszik neked, akkor dobbants, de átformálni pusztán a te kedvedért a leggusztustalanabb dolog, amit elkövethetsz.
2014. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

az én exbarátom is ilyen volt. nem mutatta ki az érzéseit, mert az exei visszaéltek vele... meg nem mondta el hogy mi baja, mert az exei.... hát jó nagy baromság :) oké, hogy egy ideig nem mutatja ki úgy, meg stb. de ha már 1,5 éve vagyunk együtt.. meg is lett az eredménye, eltávolodtunk, szakítottam.

a barátodnak nyugodtan elmagyarázhatod, hogy előbb utóbb ez lesz a vége, ha nem változtat. és itt szó sincs róla hogy nem szereted, meg nem szeretnél vele lenni ,de egy idő után megöli a kapcsolatot az ilyen viselkedés. főleg ha bizalomról van szó. a szeretet alapja a bizalom, hogy szeret, ha nem bízik benned?!

2014. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igazad van :) annak a belét kell kitaposni a hideg aszfaltra,két lábbal aki megbántott vagy aki az oka mindennek.
2014. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bízik benned,az jó kis kapcsolat lehet. Azt meg sem kérdezem,hogy akkor miért vagy vele...
2014. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kurtz Bickle ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű. Nem azért nem bízik benned, mert ezzel akar büntetni téged, vagy mert rajtad akar bosszút állni. Senki sem (na jó, a többség nem) úgy bonyolódik párkapcsolatba, hogy tudja a másikról, hogy az egy szemét alak, aki megcsalja vagy elárulja majd. Ha így lenne, akkor nem létezne csalódás. Próbáld az ő szemszögéből nézni: Volt már egy lány, akivel szép és jó volt minden - mint veled - de aztán idővel mégis történt valami. Egy ilyen után már nem olyan könnyű eloszlatnia az embernek a kételyeit. Így működik az emberi tapasztalás; ha valamivel vagy valakivel megjárod, benned lesz a félsz az adott dologgal kapcsolatban. Az már más tészta, hogy szerintem így nem áll készen egy párkapcsolatra, de hát mit lehet tenni, ha szerelmes. Legyél kicsit megértőbb és továbbra se adj neki okot a bizalmatlanságra, idővel elmúlnak a kételyei.
2014. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ez több dologtól függ. Az nem baj, ha tanult az előző akpcsolataiból s elővigyázatosabb, viszont ha már régóta együtt vagytok s nem csak elővigyázatos, hanem egyszerűen nem tud benned megbízni, az már nem jó, hiszen egy párkapcsolat egyik legfontosabb "kelléke" a bizalom. Légy vele kedves, megértő, ő pedig felejtse el a mással szerzett rossz tapasztalatait (de a tanulságot vonja le!), hiszen az, hogy másban csalódott, még nem jelenti, hogy te is olyan vagy, mint ők, nem szabad általánosítani.

De a legjobb, ha szépen, nyugodtan leültök és megbeszélitek a dolgokat.

2014. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az élet igazságtalan

amúgy megértem, hogy óvatosabbak, de ettől még nem kéne rögtön bizalmatlannak lenni

2014. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!