Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz ember vagyok amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz ember vagyok amiért nem bocsátok meg?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy miért?


Ha együtt kefélt egy másik személlyel akkor megértem. De ha leejtette a vajas kenyeret a földre akkor nem.

2012. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az elsőhöz van köze a dolognak. Azt nem tudom, hogy konkrétan szex volt-e, de nagyon gyanús.
2012. nov. 2. 15:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy az újjászületett antikrisztus. Boldog vagy?
2012. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De most komolyan kérdezem. Fél éve történt az eset nagyjából és nem vagyok hajlandó megbocsátani senkinek semmi ilyesmit.
2012. nov. 2. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Azóta együtt volt a lánnyal egy összefutás erejéig is akár? Részeg volt amikor megtörtént? Mi volt akkor? Mesélnél egy kicsit?
2012. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Annyi a történet, hogy én azt hittem, hogy együtt vagyunk, mert találkozgattunk, randiztunk, az utcán kézen fogva jártunk, napi szinten tartottuk a kapcsolatot, egymásnál alvás, szex, stb...

Ő nem úgy fogta fel, hogy mi járunk és összejött egy másik fiúval időközben.

Én elfordultam tőle és nem kívántam szóba állni vele többet. De ő szerette volna, hogy mi jóban legyünk.

2012. nov. 2. 19:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tisztázzátok a dolgot. Lehet, hogy hatalmasat botlott. Téved az ember. Bár ez elég nagy tévedés volt. A másik sráccal össze is jött vagy csak egy kis kufirc volt?

Én tisztáznám vele ezt a dolgot. Személyesen méghozzá. Látni fogod rajta, hogy akarja-e vagy sem. Hogy mennyire imád téged. Aztán a te kezedben a döntés, hogy mennyire kívánod még őt, mennyire szereted még. Ez csak egy beszélgetés után derül ki, mekkora sebet hagyott a lányban a botlása.

2012. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, szó sincs arról, hogy bocsánatot akar kérni tőled, nem kellesz neki és csak a lelkiismerete végett akar téged kiengesztelni.


Ha nem kellesz neki, akkor mit érsz el azzal, hogy nem bocsátasz meg?

2012. nov. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy a lelkiismerete miatt akar-e vagy tervei vannak velem. Mondta már párszor, hogy elnézést kér, nem akart megbántani, meg hasonlók. De én ezekkel a bocsánatkérésekkel nem tudok mit kezdeni.
2012. nov. 14. 12:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Ettől miért lennél gonosz? Ha nem tudsz megbocsátani, maximum kegyetlenséggel lehetne vádolni, de a félrelépést szerintem kevesebb ember tudja megbocsátani, mint amennyi nem. Más kérdés, hogy sokan megpróbálják, mégsem tudják magukat túltenni rajta.
2012. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!