Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennyi ideig rossz a szakito felnek is? Vagy mi lehet erre a magyarazat?

Figyelt kérdés

Szakitott velem a parom het honapja ket ev utan mert beleszeretett allitasa szerint masba

Nem beszeltunk mar vagy 3 honapja, probaltam tullepni rajta. Erre most találkoztunk veletlenul, egesz este ugy viselkedett velem, mint regen es lefekudtunk. (azota is egyutt van a masikkal). Utana irta, hogy nem tud elfelejteni, hianyzom neki, de megsem akar mar velem egyutt lenni. Mi ennek.az ertelme? Vagy van egyatalan erre valami magyarazat?


2014. aug. 12. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szakítottam egy fiúval, és egy kis ideig nagyon rossz volt (kevés ideig voltunk együtt). Szóval mivel ti 2 évig együtt voltatok, gondolom tovább tart ez a rossz érzés. Nyilván rossz neki fájdalmat okozni neked.

Az meg hogy lefeküdtetek, de továbbra is vele van...Hát, talán azért mert hiányzol neked, azonban valami miatt szakított, és nem szeretné még egyszer megpróbálni veled, nehogy megint ez legyen a vége.

2014. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs de elég h*lye voltàl,hogy oda adtad magad neki! A "hiànyzol "szót meg azért mondta,h legközelebb megint lefeküdj vele...naiv vagy!
2014. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kihasznált.

Ha tényleg érezne irántad bármi komolyat is szakítana a barátnõjével.

2014. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!