Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most mi bajom van? (hosszú...

Most mi bajom van? (hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés

Nem akarom most leírni az egész életem de egy részét muszály,mert csak így érthettek meg..

Még kisebb koromban jól álltunk anyagilag és minden más szempontból is,nem voltam az az elkényeztetett kisgyerek de ami kellett az mindig megvolt.Ez a helyzet viszont teljesen megváltozott,amikor apum elvesztette a munkahelyét a drogfüggősége és a haverjai miatt.Sosem volt jó apa,semmi olyan közös programot nem tudnék megemlíteni amihez szép emlékek fűződnének.Ő csak egy drogos felelőtlen barom aki szarik az egész családjára és inkább a haverjaival van egésznap.3 gyermekes apaként bulizni jár.Sok konfliktusa volt anyummal,gyakran verte őt és minket is.Egyszer késsel fenyegette anyumat és én megláttam és csak ordítani tudtam.Pánikrohamot kaptam és ha vissza emlékszem rá,újra előjön az az érzés...

Sajnos még ma is vele élünk és továbbra is csinálja a hülyeségeit,hihetetlen gyűlöletet érzek iránta,legszivesebben megölném,tudom hogy ennek nem így kéne lenni e de nem tudok neki megbocsájtani. Az eset után zárkózottabb lettem,nehezen barátkoztam emiatt többször iskolát váltottam.Most már második éve járok egy gimibe ahol egy jó barátra tettem szert viszont neki sem beszéltem erről.Bizalmatlan vagyok,de bánt hogy senkinek nem tudok beszélni az érzéseimről.Mostanában a tanulási teljesítményem romlik,semmi kedvem sincs,gyakran fáj a fejem és sajnos gyakran az érzéseimet az evéssel vezetem le,emiatt kezdek meghízni.Reménytelennek látok mindent...nem tudom mi bajom van.Folyton jön az a gondolat hogy nekem miért nem lehet normális gyerekkorom,nekem miért kell nélkülöznöm (a pénzünk nagyrészét elszórakozza),nekem miért nem lehet olyan apukám akivel közös programokat csinálhatok??? Nem tudom mi bajom van,fáradt vagyok,nyűgös és senkinek nem beszélhetek erről...mert amiket most leírtam ez csak egy kis töredéke annak ami még itt van és nyomasztja a lelkem...

Megbolondultam vagy mi a bajom???



2013. dec. 2. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtok elköltözni?
2013. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem,mert minds hozzá elég pénzünk..
2013. dec. 2. 19:35
 3/8 A kérdező kommentje:
*nincs
2013. dec. 2. 19:35
 4/8 titán1234 válasza:
hát nem tudom....de ha télleg ilyen kritikus a helyzet jelensd fel az "apàdat" .
2013. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
anyukád nem akar elválni?
2013. dec. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De szeretne,csak apum agresszív és nem menne bele csak úgy a válásba..
2013. dec. 16. 22:15
 7/8 titán1234 válasza:
istenem........( ne haragudj ) de áljatok már a sarkatokra most komolyan egy ilyen ember irányitson anyukád meg ne szeresen hanem akarjon, elválni hid el nem olyan "nagylegény" az lefogadom olyan vékony mint egy nád szál ne hagyd hogy téged és anyukádat is megfélelitse.
2013. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazad van,viszont a válás után elkéne költöznünk és nincs hová.Minden rokonunk itt él..De nekem már nagyon elegem van ezekből a családi ügyekből,másoknak bezzeg normális szülei vannak...ha tehetném itt hagynám az egészet és elmennék itthonról..

Nem olyan könnyű ez a helyzet...

2013. dec. 17. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!