Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok internetes írásban, könyvben olvastam, hogy a tudományban nagyon elmélyülteknek több esetben nincs párja. Én is ilyen lehetek?

Figyelt kérdés

Nem különösebben szoktam ilyeneken gondolkozni (mondjuk anyám "zaklat", "meleg vagy?" - mert nem volt még párkapcsolatom, de még annak írmagja sem), de ez szöget ütött a fejembe. Én is szívesen foglalkozom (természet)tudományos dolgokkal (olvasok, fényképezek stb.), mondjuk Nobel-díjam ebből nem lesz. Bár sokszor napok telnek el anélkül, hogy megszólalnék, ilyenkor szeretek "magamnak lenni", elmélyedni a dolgokban, gondolkozni... Szeretek vitázni különböző dolgokról, mindenben a logikát keresni... De amúgy ezt leszámítva sportolok, sok hobbim van, viccelődöm (ironikus-szarkasztikus stílusomat ki nem állhatják a körülöttem lévők), haverokkal néha legurítok egy pár sör... De sokan mondják, valami hiányzik az életemből, a nők. Kérdezik, hogy bírom ki, de nem tudom, mit kell ezen kibírni.

Még inkább el kellene mélyülnöm a tanulásban (gyak. ez az), vagy mit kellene tennem?


2014. aug. 13. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hat newton pl messze elkerulte a noket hogy nehogy elvonjak a gondolatait a tudomanyrol es mennyire jol tette
2014. aug. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Itt nem azon van a hangsúly hogy tudomány, hanem azon hogy mire áldozod az életed és a tudomány mohó, az egészet akarja. Vagy egy zseni leszel, vagy élsz. A kettő szinte soha sem fér meg egymás mellett. Ha megnézed a legtöbb hírességnek nem nagyon volt családja, ha még is az sem hinném hogy az idili család.
2014. aug. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

De nem szeretnék lemondani a családalapításról stb. idővel kialakul egy egészséges egyensúly, nem? Sok embernek van családja, akinek a tudásával könyveket lehetne megtölteni.

2014. aug. 13. 00:36
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos a magyar nők többsége ostoba, műveletlen és primitív, az intelligencia pedig egyenesen taszítja őket.
2014. aug. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Találd meg az középutat, ismerkedj, akár hasonló érdeklődésű emberekkel is pl. tudományos körök stb.. De akár bárhol, légy nyitott, közvetlen, ne zárkózz be, legyél határozott, vicces, megbízható, őszinte, udvarias, mint egy normális férfi, és persze adj is a kinézetedre, folytasd a sportolást, légy igényes, öltözz normálisan, emellett ha még eszed is van, biztos találsz megfelelő partnert. :)
2014. aug. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, erre annyit felelek, az ismeretségi körömben akad nem egy ifjú hölgy, aki hozzád hasonló, nincs veszve semmi:)
2014. aug. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótoknak!
2014. aug. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!