Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy a pasim akarjon szakítani velem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ő sem boldog már ebben a kapcsolatban,de fél a változástól.Képtelen vagyok szakítani mert sajnálom őt,de már kikészülök ettől a helyzettől.
2014. aug. 13. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Keress egy másik srácot, ha megtudja h van másik biztos szakít. 23f
2014. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amikor nyalj fingj egyet.
2014. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok neki fájdalmat okozni.
2014. aug. 13. 08:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele kevesebbet, ne mond neki, hogy szereted, néha rázd le a barátnőid miatt.
2014. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajnos a szakítás mindenképp fájdalommal jár, bármelyik fél kezdeményezi:(
2014. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Pedig másképp nem fog menni, egy szakítás mindig fáj. Előbb utóbb lépned kell ha ki akarsz lépni egy kapcsolatból.

Az nem megoldás hogy megcsalod csak azért hogy szakítson veled, mert azzal okozod a legnagyobb fájdalmat neki.

2014. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
esetleg nem csábítaná el tőlem valaki?
2014. aug. 13. 09:06
 8/15 anonim ***** válasza:

inkább beszéljétek meg őszintén kedvesen...talán még sok haszna is származhat ennek a megoldásnak...és így sérülnétek a legkevesebbet szerintem...


21F

2014. aug. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Gyáva vagy kimondnai az érzelmeid? Szánalmas vagy, állj elé, legyen benned annyi tartás, hogy eléállsz és elmondod neki mit érzel! Melyik családtagodtól tanultad, hogy az érzelmeid titkolnod kell és sunyi módon kell a másik tudtára add mit szeretnél?

Inkább beszélsz vele felesleges játszmázások helyett!!!

2014. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne próbáld meg az elkerülhetetlent elkerülni. Ez része az életnek. Fog még ezen túl fájdalmat érezni az életében, jó ha idejében elkezd hozzászokni...anno attól féltem megáll a szívem egy-egy vizsga előtti izgalomban...később annyira hozzászoktam, hogy már néha el is felejtettem, hogy reggel vizsgára kell mennem...najó viccet félre téve, ne variálj, ha nem jó nektek szakíts vele. Előbb utóbb ez eljön és akár te teszed akár ő, fájni fog. Szokjon hozzá, nem ez lesz az első.
2014. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!