Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SOS! Hogyan tudnék békével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Hogyan tudnék békével, és haragmentesen szakítani?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem.. Szóval.. Van egy srác már majdnem egy éve eggyütt vagyunk, (igaz már volt egy másfél hónapos szünet), és mielött összejöttünk jóban voltunk már 3 éve... Csak sajnos elkezdtem belölle kiszeretni, unom már h nem akar dolgozni, (én dolgozok+tanfolyamon vagyok)hogy neki jó a segély is, pedig 2 szakmája van meg jó esze... Jah és az anyja cukorbeteg meg egyéb bajai vannak, de nem fekvő meg halálos beteg, de úgy van vele h az anyjával akar lenni, stb... És emiatt elkezdtem már belölle kiszeretni, meg alig járunk el valahova, és eléggé fukar ember, meg az életfelfogásával vannak bajok, amiken nem akar változtatni, és nem akarom már h ezért kínozzuk egymást... Ő 26, és én 25. Szeretem őt, mint BARÁTOT, mint EMBERT,mert jó ember ezeket leszámítva és nem szeretnék vele rondán szakítani, meg veszekedéssel, szeretném h szépen váljunk el... Még sose szakítottam, ez volt az eddigi leghosszabb kapcsolatom, és az előző exeimmel jóba vagyunk, néha dumálunk FB-n, beszélünk, stb... Nem szeretném h rosszba legyünk, (bár ez tudom h rajta is mulik, de tudom h nem egy haragos emberke) adjatok tanácsot ahhoz h békével szakítsak! Mielött bárki lefikázna: nem szeretek senkivel se haraggal elválni, tiltogatni, meg törölni se szoktam az exeket... (szerintem ez olyan gyerekes, bár attol függ)

L/25



#vége #szerelem #szakítás #békével elválni
2014. aug. 7. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mondd el ezt neki higgadtan, őszintén.
2014. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké.. Hát birom mikor azzal jönnek h könnyebb ha én szakítok.. Hát ez nem így van.. :( Meg na ,tényleg nem akarok ugy elválni h áskálódni, meg stb, elvégre felnőtt emberek vagyunk, meg hát sose tudni hogy mikor kell segítség, stb
2014. aug. 7. 14:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Az miért baj hogyha az anyukájával akar lenni? Tiszteletre méltó dolog!

Miben nyilvánul meg hogy fukar?

2014. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mondd el neki ezeket, amiket írtál. Hogy nem látod, hogy haladni szeretne egyről a kettőre és ilyen emberrel nem tudod elképzelni a jövődet. Láttam hasonló embereket, szeritem jól teszed.

Az anyja csak cukorbeteg, más lenne, ha le lenne bénulva. Egy idő után le kell szakadni a szülőkről.

Vegyél egy nagy levegőt, aztán kezdj neki. Persze kezdd leépítgetni a dolgot: kevesebb beszélgetés, találkozás...

2014. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oksa. Az nem baj h a szülővel él, én is a szüleimmel élek, páromnak csak az anyja él, aki már nyugdíjas, meg cukorbeteg, van ott még más is, de nem halálos beteg, el tudja magát látni, meg főz is, stb, és pont ezt látta, vette észre egy közös haver is....... Csak párom kitalálta h majd "gondoskodik" róla, (pedig nem szorul rá), meg kifogások h ne dolgozzon... Neki az elég h van fedél a feje felett (közbe fűtés is alig van télen a házukba), meg elég ha van paprikás krmpli meg 100 Ft-os kóla (utánzat). Eljárni, meg szinte alig járunk el, jó ha 5.-én van pénz, utánna meg már 12.-én pénze sincs :( ugy értem h fukar h pl. pénzkidobásnak tartja h elmenjünk étterembe, meg multkor ilyet mondott h milyen jól megy nekünk h új KV-főzőt vettünk (mert a régi elromlott)meg h Siófokra elmentünk, ahol kb 3 éve voltunk utoljára... Jó ember ő igazából, csak nem nekem (mint pár), mert nem csalt meg stb, csak Ő ilyen, Én meg szeretek dolgozni, szeretek néha kirándulni, csavarogni, csinosan kinézni, meg nekem nem célom vacogni 2 pulcsiban egy régi felújítatlan lakásba, fűtés nélkül, meg mindig paprikás krumplit enni hidegen, és épphogy csak kijönni a pénzemből...
2014. aug. 7. 15:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem dolgozik ne várd már el tőle hogy elvigyen étteremben! Mi fél éve vagyunk együtt ebből másfél hónapja együtt élünk! Mindketten dolgozunk és csak egyszer voltunk étterembe...
2014. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, de szeretném h dolgozzon, normálisan éljen... Nem is ez a baj, mert én se azt várom h luxusban éljünk, hanem csak normálisan... Multkor is pl. adósságba keveredett, es már 10.-én pénz se volt...
2014. aug. 9. 10:05
 8/11 anonim ***** válasza:

tehat van egy pasid aki az adofizetok penzen el es ez neki teljesen jo , nincs egyedul vannak meg paran

ha felhozza h nektek milyen jo uj dolgaitok vannak mond neki hogy mind azert van mert ti dolgoztok

megertem hogy nem szeretnel vele lenni

szepen szakitashoz meg csak azt mondom hogy tole fugg hogy fog erre reagalni

2014. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincsen olyan, hogy jó szakítás, csak kevésbé rossz. Ne akarj rögtön a barátja lenni. Időt kell hagyni a másiknak, hogy feldolgozza a történteket. Addig érdemes minden kapcsolatot megszakítani. És ne aggódj.

Akinek 26 évesen jó a segély, annak később se fog kelleni több. Nem akarom persze bántani ezáltal a párodat, de jó emberek is lehetnek totál hülyék.

2014. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti és utolsó: igazatok van... bár szeretek vele lenni, de ez nem állapot. Tény h műtik ősszel az anyuját, de attól még vállalhatna munkát (pl. napszám ilyesmik)h ne adósságból adósságba másszon, meg néha elmenjünk valamerre
2014. aug. 20. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!