Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett? Mi lesz a vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Mi lesz a vége?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit pár hónapja ismertem meg. Szépen el kezdtek alakulni a dolgok sorra kerültek a találkozások és napi szinten beszélgettünk. Nagyon figyelmes volt velem és az utolsó randin sor került a csókra is. Nagyon sokat ölelgetett és azt mondta nagyon jól érzi magát velem. Azt mondta úgy gondolja együtt vagyunk és minden oké. Egy nappal később már azt kezdte nekem mondani hogy félt magától és meg szeretne kímélni, aztán kilyukadt arra hogy most nem akar senkitől semmit. Azt mondja nem bánta meg hogy ez történt és most nem tudja miért gondolja ezt, meg makacsolta magát és nem hajlandó megpróbálni velem, mondván hogy minimális szintre csökkentek az érzései ami neki nem elég. Előző nap teljesen más volt a véleménye és nem hiszem hogy ez megváltozik ilyen hamar. Azt mondta velem tényleg komolyan gondolná és jó lenne velem meg fontos vagyok neki és sajnálná ha elmennék az életéből de most valamiért nem akar semmi komolyat. Még sosem volt igazán komoly kapcsolata és sosem szerették viszont és nálam úgy érzi én szerettem eddig a legjobban. Korábban már mondta nekem hogy mennyire tudna engem szeretni és hogy mennyire örülne ha viszont szeretném. Meg makacsolta magát és azt mondja később bármi lehet de most senkitől semmit nem akar, még csak megpróbálni sem, viszont nem akar elveszíteni és jóba akar maradni velem és tartani a kapcsolatot. Nem értem mi történhetett így egyik napról a másikra. Nagyon rosszul esik a dolog mert én idő közben tényleg beleszerettem.
2014. aug. 13. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Halak csillagjegyű az illető?
2014. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem van egy harmadik .....
2014. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha befolyásolható személyiség talán meggyőzték..

Ha így van szót sem érdemel..

2014. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem halak jegyu.

Allitasa szerint nincsen harmadik mert akkor nem huza igy a dolgot hanem megmondana es nem csinalta volna ezt.

En ia gondoltam arra hogy lebeszeltek viszont a haverjai is tamogattak hogy velem legyen.

2014. aug. 13. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg beparázott? Ha ez lenne az első komoly kapcsolata, előfordulhat. Tudod, felelősség, elvárások, nagy nyomás ám :)
2014. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondtak mar egy paran hogy beparazott meg hogy fel az erzeseitol. Nemntudom mennyi esely van arra hogy belassa a dolgot mert jelen esetben nem is engedi,nem is akarja hogy tobbet erezzen
2014. aug. 14. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!