Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az aranyos vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az aranyos vagy inkabb nem az, ha kb 25cm magassag kulombseg van a kapcsolatban a felek kozott, es persze a fiu a magasabb?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
nemtom en pont lexarom
2014. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, baromi édesek vagytok együtt.
2014. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én imádom ha a férfi magasabb :)
2014. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a 187 centimmel nem vonzódom a hozzám magasságban közelítő lányokhoz, nőkhöz... nem tetszik, ha egy nő túl magas. Jó persze, ha szeretnék valakit, biztos nem ez tartana vissza, de alapvetően jobban tetszenek az alacsonyabb lányok. Szóval részemről ez jó lenne.
2014. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kényelmesebb, ha kisebb a magasságkülönbség, de semmit nem számít :) Aranyos :)

(én 155 cm vagyok/20+L)

2014. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a női átlagmagasság Magyarországon 164 cm, a férfi 177 cm. tehát az átlagos magasságkülönbség 13 cm, nálatok majd a kétszerese. ebben nincs semmi aranyos vagy csúnya, ez csak egy tény.
2014. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fiúra nézve inkább ciki, mint a lányra, de ez az én véleményem. Olyan, mintha valaki nem tudna mit kezdeni a nagy termetével, és csecsemő lenne egy óriás testben, akinek babusgatás kell még, mintha a felnőtt, nagyobb növésű nőktől félne.
2014. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!