Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem idegesített?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy barátom, gimnazisták voltunk mindketten ő két évvel idősebb volt nálam. És okos volt. Ez nem is lett volna baj, ha ezt nem használta volna ki. Állandóan butának, naívnak nézett, ha volt valami ötletem ő azt elvetette, mondván, hogy az övé jobb, aztán meg mikor mégis az enyém lett volna jobb, akkor is kioktat, de össze-vissza beszél, ellentmond önmagának, megpróbál összezavarni csakhogy ne kelljen bevallania, hogy nekem volt igazam. Ez volt az egyik nagyon idegesítő dolga. Hogy túl okosnak hitte magát, engem meg túl hülyének. A másik pedig az, hogy teljesen megalázkodott néha. Vagy hogy is mondjam, én nem vagyok az a típus aki lógatja egész nap a lábát és elvárja, hogy mindenki mindent megcsinál épp ezért egy idő után idegesítő volt, hogy nem csinálhatok végre magamnak egy szendvicset úgy ahogy én szeretem, mert jajj ő megcsinálja, jajj ő mindent megcsinál, jajj ne butáskodjak már. Tudom, hogy ez jól hangzik. Hogy mindent megcsinál. Eleinte jónak is tűnt. De egy idő után, amikor magamtól csinálnék valamit és azt is kiveszi a kezemből, az már idegölő. És tudom, hogy az is jól hangzik elsőre, hogy az én érdekeimet előrébb helyezte a sajátjainál. Jól hangzik persze, de mikor már századszorra én érzem szarul magam, mert lenne jobb dolga mint piti dolgokat megcsinálni helyettem, holott nem kértem mert nagyon szívesen megcsinálnám végre magamnak azokat a rohadt kis piti dolgokat, hogy végre csináljak én is valamit, és akkor is letorkol, hogy ne butáskodjak már, meg milyen kis buta vagyok, hogy azt hiszem meg tudnám csinálni magamtól (komolyan ne tudnék telepíteni egy programot a gépre magamtól?? Ez komoly??)..... A dolgokat amiket szeretek pedig lenézi. Hogy szeretem az autókat. Jajj ne butáskodjak már, hát nem is értek hozzájuk, stb stb.... Ti hogy látjátok ezt kívülről? Fiú-lány egyaránt érdekel a véleményetek
2014. aug. 13. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt látom hogy totálisan elnyomott. Jó hogy csak VOLT a barátod. Ez az egyik legroszabb dolog amit egy ember tehet. Nem a te kényelmedért csinálta meg azokat a piti dolgokat, hanem mert ő úgy érezte jól magát, hogy ő az okos, te mega a hülye, és ez neki kényelmes volt. Undorító ez a viselkedés, hogy máson felkapaszkodva érzi magát a janinak.
2014. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a lealacsonyítás mesterfoka. Csak egy kérdésem van: minek vagy még vele? Egy kapcsolatban egyenlő félnek kellene, hogy kezeljék egymást a párok, de ő ettől a lehető legtávolabb áll, pedig az írásod alapján nem tűnsz olyan hülyének, mint azt ő szeretné veled elhitetni. Hidd el jobb lenne neked nélküle, biztos találnál olyat, aki nem akarná folyton azt éreztetni veled, mennyivel okosabb nálad.
2014. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, az valamiért kimaradt, hogy már nem vagytok együtt.. teljesen érthető, hogy ez zavart téged, és jobb is h már nem vagytok együtt.
2014. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok vele, megelégeltem ezt az egészet, és kiszálltam a kapcsolatból, csak vannak kételyeim, ezért írtam ki a kérdést:)
2014. aug. 13. 16:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Remek példa arra hogy milyen kapcsolatban nem szabad benne maradni:)
2014. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már kezdtek jönni a kételyeim, hogy esetleg bennem van valami rossz, de a válaszok alapján nem így van, köszönöm az eddigi válaszokat és várom a továbbiakat:)
2014. aug. 13. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!