Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel kb 1 honapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel kb 1 honapja vagyunk eggyűtt, és azt mondja hogy 10 napig ne beszélgessűnk, hogy döntsűk el enis akarome őt és ő is akare engem En szeretem me mire ez a 10 nap?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy nagyon szeret ő is de félek hogy kifog rugni! Mit tegyek??

2014. aug. 13. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez olyan zavaros mint a menzás tökfőzelék de amit ki bírtam fejni belőle abból azt a következtetés vonom le hogy semmi értelme nincs ennek a tíz napnak és te tuti 13 éves vagy
2014. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha már 1 hónap után ez van, akkor ennek valószínűleg ecet...
2014. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős. Ez azt jelenti, hogy átb*sz, nem szeret nagyon, igazából nem tudja mit akar és egyáltalán nem biztos abban, hogy mit érez irántad...tudom tapasztalatból mondom...ja és hogy mire jó a 10 nap. Nos arra, hogy addig együtt legyen egy másik sráccal aki bejött nála a képbe...most vele találkozgat, randiznak...nem tudom mennyi idősek vagytok, ha már elég nagyok hozzá akkor minden bizonnyal szexelnek is, aztán majd 10 nap múlva dönt ki kell neki. Ez az ő szemszögéből nyerő helyzet...ha nem jön be a másik, vagy a másik nem akarja a csajt, akkor Te mint tartalékos, hűséges kiskutya megvárod. Ha a másik srác jobb és működik köztük a dolog, akkor király, ott az új pasi, te meg majd megkapod a "nem vagyok biztos az érzéseimben, tartunk szünetet, legyünk csak barátok stb." hülye dumákat. Szóval, a legjobb amit tehetsz, az az hogy te is keresel csajt, hogyha kirakják a szűrödet, lesz hova menni vigasztalódni.
2014. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra jó a 10 nap, hogy ne tűnjön olyan hirtelennek a szakítás.
2014. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!