Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy a lányok csak fiatalkorban nagy királyok?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy az az életkor, amiben én is vagyok (húszas évek eleje) a csajoknak kedvez. Még nincs senkinek dolga az önfenntartással, nem kell azokkal a dolgokkal foglalkoznunk, amikkel egy önellátó felnőtt szembesül (család, létfenntartás), marad tehát a tanulás és a párkapcsolatok. Azt látom, hogy ezen a téren a csajok jelenleg abszolút előnyben vannak, hisz egy magára valamit adó csajnak gyakorlatilag csak válogatnia kell, míg ezzel szemben a fiúkollégáim nagy része állandóan szenved a csajozással, sokat $zop, mire végre összejön neki valami, és sokkal több nehézsége van, mint a lányoknak.



De azt gondolom, hogy ez egy idő után meg fog fordulni, hisz ha ez a kor lecseng (amikor mindenki keresgél, váltogatja a partnereit), és eljön a házasság, család, stb. ideje, akkor a csajoknak már nem lesz elég keresztbe tett lábbal üldögélniük és nézniük az éppen aktuális próbálkozó előadását. Akkor már nekünk fog feljebb állni, mert a megélhetés, a karrier sokkal fontosabbá válik, és a hölgyek veszítenek abból a képességükből, hogy a külsejükkel érjenek el dolgokat. Jól gondolom? Mondjátok, hogy igen, hadd ereszhessek ki egy kárörvendő kacajt...!


2014. aug. 13. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez eléggé szarul hangzott. Át gondoltad? Ne általánosíts pls.
2014. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak hogy boldog legyél, igen, mindenben igazad van
2014. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Tudom, igen, bár lehet, hogy általánosítok.


2. Köszönöm!

2014. aug. 13. 17:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Igazából az átlag magyar nőnek kb. 25 éves koráig SEMMIÉRT nem kell komolyabban megdolgoznia. A párkapcsolatokban teljesen passzív szerepet játszanak, a büfészakokon amikre általában járnak zéró követelmények vannak, az élet és a társadalom fényesre nyalja a seggüket, mert náluk van a fiatal punci. Ez tart maximum 30 éves korukig, aztán elkezd ketyegni a biológiai óra és elhervadnak, mint a virág. A férfiaknál más a helyzet. Egy férfi 50 évesen is lehet adonisz, ráadásul az igazi élet és karrier általában 30 felett indul be a férfiak esetében.
2014. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mindenkinek igaza van, neked is. de akinek nincs igaza, az azért nem ír ide, mert éppen a barátnőjével van. így, mivel én nem vagyok vele, így nekem is igazam van.


Szerintem nevess, akkor igazad lesz és a te életed sokkal jobb lesz, mint bárkié. vagy nem? ki tudja...de te csak nevess.:D

2014. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lássuk csak, nem, nem gondolod jól. Egy-két dologban úgyahogy helytálló a meglátásod, de hogy zack und pack? Nem. A legkevésbé sem. Hadd szemléltessem ezt egy kérdéssel: "és mi van a csúnya lányokkal?"

Te csak a nyáladat verni jöttél ide. Önsajnálkozni. Ezen - egyébiránt meglepően érdekfeszítő - téma felszínét csak lustán kapargatod. Nem látod a fától az erdőt, és nem mutatsz semmi újat.

2014. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnyának kell lenni ahhoz, hogy egy nő ne úgy éljen huszonévesen, mint egy királynő.
2014. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondd, ez a fékeveszett butaság magadtól jön vagy valaki segít a háttérből? Milyen kép él a fejeden? Van egy "női rassz", melynek egyedei mind-mind ugyanazon tulajdonsággal vannak felruházva? Jobb kérdés: miért nem azon töröd a fejed, miért lehet -szerinted- ennyire megvezetni a férfiakat és ilyen sok mindent elérni a puncival?
2014. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jelenségekről nyílván általnosítva lehet beszélni, természetesen vannak kivételek.

Ez a miért lehet mindent elérni puncival dolog viszont valóban érdekes kérdés. Érdemes lenne külön feltenni. Igazából én arra szavaznék, hogy azért mert nagyobb a kereslet, mint a kínálat. Minden férfi fiatal csinos barátnőről álmodik és óriási a verseny.

2014. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos, ez tény és való!
2014. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!