Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lúzer valaki ha csúnyább kövérebb nővel van?

Figyelt kérdés

Ismerősök, lányok fiúk stb, mondták már nem egyszer, hogy nagy lúzer lehetek, mert kövérebb barátnőm van, nem tudok vékony csinos nőt találni magamnak,

valóban ettől lúzer egy pasi?


2014. aug. 13. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Igénytelen inkább. Megelégszik a kövér, csúnya nővel.
2014. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerida ***** válasza:
82%

Csak akkor, ha nem szerelemből, hanem nincs ló alapon választottad, akkor valóban egy igazi lúzer vagy.


De ha szereted, akkor nem.

2014. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha felmerül benne a kérdés, akkor igen. Ha viszont szerelemből választja, akkor nem, de akkor fel sem merül benne a kérdés. Igaz, én nő vagyok, de voltam olyan helyzetben, hogy magas, karcsú lányként egy alacsony, duci, egyáltalán nem igazán helyes arcú férfibe szerettem bele. Olyan szinten tökéletesnek láttam, hogy a világ legszerencsésebb emberének éreztem magam. Mondjuk ehhez már kicsit túl kell jutni a külsőségek mindenek felett való favorizálásán.
2014. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Csak egyszerűen rossz az ízlése, de nembaj, a csúnyáknak és kövéreknek is kell valaki.
2014. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. Azért mert valaki nem követi a társadalom által elvárt ízlést az máris rossz......?? Mitől rossz? Mi a jó? Mi a rossz? Amit a média mutat az a jó?
2014. aug. 13. 18:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre a férjem azt mondja, hogy csak mert valaki nem sovány gebe hanem van túlsúlya, még nem csúnya, és lehet vonzó, nem egy férfi számára.


Ha azért vagy vele mert nem kellesz a sovány szerinted szebb lányoknak, tehát mert nincs jobb, akkor valóban lúzer vagy. Ha neked a barátnőd tetszik úgy ahogy van, mert az erősebb testalkathoz vonzódsz, akkor azzal semmi baj nincs.


Ez egyébként nem igénytelenség, csak van akinek más jön be. Ezt el kell fogadni.

2014. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt már sok féle barátnőm ilyen is olyan is de sose tettem fel ezt a kérdést magamnak hogy lúzerség e?!?

De ha valaki ezt közölte volna velem akkor valószínűleg olyat bele fejeltem volna az illető arcába hogy ö meg egy leszakadtarcú nyomorék lett volna míg él..

Ez az egész luzerozás egy akkora baromság.. Ki az akinek minden sikerül sose hibázik stb.. Ilyen ember nem létezik..

Mindenkinek vannak sikeresebb szériái és sikertelenebbek.. Ez az élet nevű játék..

2014. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez baromság. Nem mindenkinek jönnek be a vékony csajok. Személy szerint nem is tartom vonzónak őket. Amióta megtapasztaltam milyen az élet egy telt szépség oldalán rá se nézek a vékonyabb csajokra. Pedig volt dolgom velük is, de számomra mindegyik ugyanolyan, tizenkettő egy tucat. Viszont egy babaarcú nő jópár plusz kilóval az már valami. Nekem a súlyfelesleg egy nőn egyáltalán nem felesleges :)
2014. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!