Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha bevallottan csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha bevallottan csak szexuális kapcsolatban vagytok/akartok lenni egy nővel, kedvesek is vagytok vele, vagy csak "akció" van, amikor lehet?

Figyelt kérdés
Tehát szoktátok megcirógatni az arcát, puszit adni homlokára, arcára, örülni annak, ha vele valami jó történt? Percekig nézni a szemébe és csak mosolyogni? Ha csak egy érintésre van lehetőség, tapizás helyett egy lágy puszit adni?
2014. aug. 13. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Ne csináld! Ha csak szexpartner akkor nehogy többnek higgye!
2014. aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Nem mert belém szeretne,meg a lábtörlőt nem szoktam becézni.
2014. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja, a kedvesség beleférhet :). De ez persze a partnertől is függ.
2014. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden partneremmel úgy bántam akkor és ott, hogy tényleg az övé voltam arra az estére. Akkor, és ott arra az időre a királynőm volt, és mindent megkapott tőlem a szerelmen kívül. De ezt rettentően kevés nőnek tudom megadni.

Éppen ezért rendkívül válogatós is lettem. A lehetséges partnerek töredékével voltam csak képes.

2014. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!