Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző férfival élni egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző férfival élni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Több mint fél ève eggyütt vagyunk. Eleinte voltak problémáink, de az utóbbi idõben minden rendben volt. Most egy teljesen más arcát mutatta meg, az önzõ és nemtörõdöm oldalát, ami nagyon meglepett. Hétvégèn törtènt velem egy biciklis baleset, kék zöld foltos mind két lábam az eséstõl az eggyiket varták, igy eléggé nehezen megy a járás, megkértem h csukja be az ajtót ès még csak meg sem moccant, megvárta mig nagy nehezen fel állok ès èn zárom be. Persze szóvá tettem, de nem nagyon izgatta. Ezek után hogy tanitsam móresre?
2014. aug. 13. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
minden ferfi az ahgogy minden no qrva ijen a vilag
2014. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem.
2014. aug. 13. 12:51
 3/9 Pandas74 ***** válasza:
Mindenekelott ,probaldd tisztazni vele,miert viselkedik igy,akar-e meg teged,mondd el neki,hogy egy parkapcsolatban ,vannak bizonyos kotelmek,ilyen az egymasal valo torodes,egymas segitese,stb....Ha a jovoben sem valtozik a "hozzadallasa",en elgondolkoznek,hogy akarok -e ilyen partnerrel egyutt lenni.Szerintem jobb ,viszonylag hamar meghozni ezt a dontest,mint evek mulva radobbenni,hogy hiaba varod,semmi sem javul.
2014. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az barátom még szerintem fel is háborodott volna, hogy meg kell moccannia ezért, hogy becsukja az ajtót... Te még jó helyzetben is vagy :D
2014. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A multkor beszélgettünk ilyesmirõl, teljesen eggyet êrtettünk. Most nemtudom mi lett vele. Rég nem voltunk "eggyütt" próbálkoztunk de akkor is durva volt, hiàba mondtam h fáj. Ez még nagyobb szemétség volt tõle.
2014. aug. 13. 12:58
 6/9 Pandas74 ***** válasza:
Valahol ,mashol egy valaszomban ,irtam hasonlo esetrol....Megbeszeljuk,egyetertunk,megbocsajtunk....es minden megy a regiek szerint,A cselekedetnem koveti a megbeszelteket.Nos,ebben az esetben is fenntarhato a kapcsolat,amig az egyik fel mindenben enged a masiknak,mondjuk ugy alarendeli magat.Kerdes az,hogy akarsz -e ilyen alarendelt viszonyban elni?Szerintem,a mai ertekrend szerint a mellerendelt,egyenloserolszolo kapcsolatok mindenkepp jobbak,annal,amit leirsz,ami kialakuloban van nalatok.Adni,es kapni,ez az elv kene hogy ervenyesuljon!
2014. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pandas 74 én is igy gondolom. Lehet most ez apró dolog. De mi lessz kèsõbb?!

Lehet meg ér még egy beszélgetêst.....

2014. aug. 13. 13:42
 8/9 Pandas74 ***** válasza:
Amit az "egyuttletrol "irtal,szerintem,hab a tortan.Engem nem igy neveltek,lehet a parodat se,lenyeg ,hogy mit tett magaeva,mi szerint el...A paromnak fajdalmat okozni...ezzel sehogyan sem tudok azonosulni.Nagyon ugy tunik nem azt kapod a kapcsolattol,amire vagysz!
2014. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pandas74 ***** válasza:
Mindenkepp probaldd meg,mindenki megerdemel egy eselyt,hogy elhessen vele.....a hangsuly az esellyel valo elesen van,ami nem egyenlo a visszaelessel.Neked kell eldontened ,meddig vagy hajlando elmenni,pontosan az idobeni aggodalmad miat,vagyis ,hogy mi lehet kesobb.Remelem sikerul rendezned a problemat,akar pro,akar kontra,lenyeg ,hogy ismet jol erezdd,erezzetek magatokat,a paroddal.
2014. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!