Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak a lánynak aki tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a lánynak aki tetszik?

Figyelt kérdés
Egy buliban megismertem egy lányt, aki nagyon tetszik, de sajnos nagyon ritkán tudunk ebben az évben még találkozni. Viszont biztos információból tudom, hogy én is tetszek a csajnak, mert amikor a haverom írta a csaj barátnőjének, hogy megyek következő nap is, azt írta, hogy a csaj (aki tetszik) örülni fog.Nem szeretném ezt elrontani, úgyhogy megköszönném, ha írnátok tippeket, hogy hogy írjak rá, miről beszélgessünk.

2014. aug. 13. 20:27
 1/2 Lynn326 ***** válasza:

Nos, kezdésnek megszólíthatnád. Esetleg, kérdezd meg, hogy hogy van. Ha simán rávágja h jól és látszik h nem akkor mondd hogy nyugodtan mondja el, (de csak ha tényleg érdekel)

valami ilyesmi. :)

2014. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hobbiról, miket szokott csinálni. Kérdezz tőle sokat, ne csak magadról beszélj
2014. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!