Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit furán érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit furán érzem magam, mióta találkoztam egy másik fiúval, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Melóban találkoztam egy sráccal, akinek nagyon tetszik az életszemlélete és meséltem neki pár dolgot magamról is. Van egy közel 1,5 éves kapcsolatom és mondtam, hogy én ezzel mindig stresszes voltam, mert én olyan vagyok, hogy félek, ha esetleg vége nem kellenék másnak, ő viszont megváltoztatta a véleményem teljesen...a barátom sose keres, nem nagyon érdekli mi van velem, viszont ha velem van, látszik, hogy szeret...most elutazott az országból, de valahogy nem érzem most a hiányát...a srác előtt tuti beleőrültem volna, hogy nincs velem, de most annyira nem izgat a dolog..szerintetek ez mi?
2014. aug. 11. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
új f@rok után vágyódsz...
2014. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de miért nem keres? beszéltél vele erről?
2014. aug. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
persze, mondtam párszor neki, hogy rosszul esik, hogy mindig én keresem...én is szeretném tudni, miért nem keres :)
2014. aug. 11. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!