Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnek nem hisztis?

Figyelt kérdés
Mivel ma egy honap kihagyas utan megjött, baratom azt mondta "remelem mar nem leszel ilyen elviselhetetlen es hisztis". Elismerem neha az voltam mikor tenyleg pipänak ereztem magam de a többit nem ertem. Ha valamit hianyolok, pl nem jön puszilni ölelni csak en öt es megkerdezem hogy "miert nem jössz...?" Akkor fel van haborodva. Ugy erzem kicsit tullihegi a dolgot, de igy viszont nekem nehez lesz vältoztatni ha en nem erzem a näla levö "hatärt", ugyanis nem is gondolom hisztinek. Hogy lehet igy erröl akkor leszokni? Teny hogy feszültebb voltam a kelletenel de ezt tudta ö is hogy miert van, együtt aggodtunk. Hogy javitsak a helyzetemen?:/
2014. aug. 13. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivan ha nem ő hanem te liheged túl a dolgot és tényleg olyan vagy mint amilyennek elmondott? Próbálj meg mondjuk elszámolni 2-ig amikor válaszolnod kell. Csak hogy ne hisztisen vagy durcásan válaszolj. Remélem bejön!
2014. aug. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!