Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha baratnotok nyugos, hisztis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baratnotok nyugos, hisztis, rug, ut mindent csinal (ugyebar telapobacsi nalavan. ) Mit tesztek? Menjek el kicsit?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

légy megértő, ne kerülj az útjába, nehogy kiakadj rá, ha nem kell észre se vegye, hogy ott vagy...ha nem szeretné, hogy ott legyél akkor ne legyél...de szerintem ezt vele kéne megbeszélned, ő ilyenkor mit akar :)


21F

2014. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom de tanulj meg írni. Mi az a telapobacsi?
2014. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ott valami más pszich..gond is van, és amikor érzékenyebb jobban kiakad.. szerintem olyankor menj el, hagyd kicsit magára. Én igaz lány vagyok, de nekem ilyen baromságjaim nincsenek. Ha rosszul vagyok max. lepihenek.
2014. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
visszarúgok neki!
2014. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

azért ez nem teljesen normális

én is lány vagyok és ha megvan tényleg érzékenyebb vagyok, de sose leszek agresszív

2014. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért álljunk már meg egy kicsit!

Fiúk, nehogy elkotródjatok már a "szeretett" barátnőtök útjából, ha éppen megvan neki. Tanuljon meg viselkedni az idiótája. Ha "nyűgös, hisztis, rúg, üt", mikor megvan neki, az nagyon nem normális.

Ha lenyugodott, beszéld meg vele, hogy ez nem pálya. A fájdalomra vannak megfelelő ellenszerek, ha meg már a recept nélkül kapható cuccok nem segítenek, akkor irány az orvos, mert az nem normális.

2014. júl. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vonulj fedezékbe és dobálj neki csokit! Ahogy a vicc mondja.


De amúgy ugyan én lány vagyok, igaz, hogy nyűgösebb és hisztisebb vagyok (jobban mondva hamarabb kiborulok) de nem rúgok, ütök olyankor. Ez abszurdum és nem normális. Párommal már megegyeztünk, hogy ilyenkor elereszti a füle mellett ha bántót mondok és ha nem sikerült akkor pár nappal később megbeszéljük mikor visszakapcsolt az agyam az értelmes működésbe. Vagy csak annyit mond, hogy kezd sok lenni. Legtöbbször értek belőle. Illetve mikor ilyenkor kérek tőle valamit nem az a válasz, hogy jó, majd mindjárt (és ugye a mindjárt sose jön el) hanem megcsinálja. Nem ad támadási felületet a hisztimnek. De a legtöbbet akkor is azzal segít, hogy meghallgatja a hülyeségeim és simogatja este a hasam elalvás előtt illetve főz nekem télen meleg teát. 1 hónapban 3 napot kell így kibírnia, szóval még nem panaszkodott, hogy kibírhatatlan mennyiség lenne.

2014. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a menzeszre sikerült így célozni. Nézd, én igyekszem megértőbb lenni, de nagyon fontos egy nőnek azt tudni, hogy ezzel nem szabad visszaélni. És attól még, hogy menstruál egy nő, attól még bizony viselkednie tudni kell!


30 F

2014. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!