Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan hölgyek akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan hölgyek akik elvárják, hogy a párjuk eltartsa? Őszinte válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
Az elején leszögezném, hogy abszolút nem ítélem el az anyagias nőket! Érthető a mai világban, hogy fontos egy nő számára a biztos egzisztencia is. Én magam is azt vallom, hogy egy férfi dolga, hogy megteremtse egy nő számára a szükséges anyagiakat. Lányok ti mit gondoltok erről? Életkort írjatok ha kérhetem!

2014. aug. 13. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem várom el, hogy teljes egészében ő tartson el, de azért legyen tűrhető fizetése, amit az enyém ki tud egészíteni. 21
2014. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Engem kicsit zavarna, ha a későbbiekben eltartana egy férfi.

18

2014. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Azt nem h eltartson, de az zavarna ha többet keresnék. 20L
2014. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, csak annyit szeretnék, hogy kölcsönösen támogassuk egymást, ha valamelyikünknek valami problémája van bármilyen téren!
2014. aug. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem most jó lenne, ha egy ideig eltartana valaki..de nemcsak a pénz számit természetesen, kellene hozzá, hogy minden müködjön köztünk. 21L
2014. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

"Érthető a mai világban, hogy fontos egy nő számára a biztos egzisztencia is."


Ja, egyeseknél az oxigénnél is fontosabb...

Buta k*rvák mind, de érts meg őket, és hajts rájuk, sok van belőlük.

2014. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább magamnak keresném meg a pénzemet, csak hogy aztán senkiben még csak fel se merüljön, hogy beleszólhat, mire költhetem el és mikor, mennyit. Az a jó, ha mindig az ember saját kezében marad a döntés joga, eszem ágában sincs mástól függeni semmilyen téren. 23
2014. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Azt nem h eltartson, de az zavarna ha többet keresnék. 20L"


Ez miért zavarna?

2014. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert szeretem azt érezni hogy nő vagyok mellette. nem szertnék egy olyan munkát ami teljesen leköti a figyelmen és kevesebb idő jutna majd a gyerekeinkre. ahol viszont jó a fizetés ott sokat is kell dolgozni, azt hagyom a férjemre aki cserébe sok szeretet kap a családjától és a feleségtől akiben van energia. viszont nem akarom azt sem h mindent ő fizessen mert az meg vele szemben nem szép.nem tudom érthető e?
2014. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem.. Így nem..

Sőt az sem zavarna ha kevesebb a fizuja, mint az enyém.

De ha olyan helyzetbe kerülünk akkor szerintem elvárás hogy átmenetileg etartsa egymást a 2 fél.

Ezt úgy mondom, hogy sajnos most éppen én vagyok oylan helyzetben,hogy egy éve nincs munkám.

De volt rá precedens,mbár rövidebb ideig,hogy csak én dolgoztam

Ami szerintem elvárás, hogyha a gyerekkel a nő van otthon, akkor senki ne tekintse eltartásnak, és ne kelljen pénzért kuncsorogni, vagy azért,hogy szetne egy szempillaspiralt is venni, nem csak pelust a babának..

2014. aug. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!