Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi az, ami rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az, ami rögtön megfog egy fiúban? És mi az, ami elijeszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Felvolt már téve ez a kérdés pont így ezért tettem fel megint. Szeretném kiegésziteni annyival hogy leírom én milyen vagyok és örülnék ha a lányok elmondanák arról is a véleményüket.


17/F


Pár hónapja járok konditerembe. Jól kajálok és aerob edzést is végzek ezért kb fél év múlva már rendesen kockás hasam lesz az ami igazán szép. Jeff Seid féle izomzat lesz rajtam kb. csak kisebb izomtömeggel.Emelett:


Külsőleg:sajnos csúnya az arcom(kifejtem lent),ápolatlannak nem mondanám magam bár azért ha nyáron egész nap a cipőbe van a lábam van szaga de ha hazaérek rögtön lábmosás,a fogaimmal régen nem törödtem de helyre lettek hozva (nem azaz igazán szép de talán nem gusztustalan),zöld szem,kék fül (nemigaz csak vicceltem XDD most biztos nagyot néztetek.. XD)

belsőleg:nagyon sokat nevetek de főleg haverokkal (félek kicsit lányok közelében mert tudom hogy nem vagyok egy szép gyerek),eléggé csendes,visszahúzodó vagyok társaságban de probálok változtatni többet beszélni és nem félni a lányok előtt,udvarias vagyok (a lányokat előre engedem például de látom hogy inkább utálják mint hogy tetszene nekik mert azt hiszik a seggüket akarom lesni közben csak kedves akarok lenni),elég érzékeny vagyok(ha lenne egy barátnőm órákig tudnák hozzábújva beszélgetni,végigsírni a romantikus filmeket amiktől alapból hányok de tudnám hogy milyen rossz lenne nekem is ha elvesziteném őt ezért ha ő elsírná magát tuti én is és ez nem megjátszott dolog, hűséges vagyok sosem csalnám meg a barátnőmet senkivel,de emelett titkolozó is vagyok mert nem vagyok egy gazdag gyerek és vannak dolgok amiket jobb ha nem tud mert gáznak érzem (nem lopok meg ilyenek csak nem vagyok gazdag),nem vagyok jó barát (sokszor cserbenhagyom a barátaim sajnos :(),nem tudom azt mondani egy lánynak hogy szeretlek miközben nem ezért sincs barátnőm többek között mert a lányoknak az kell hogy hazudj nekik. Van egy haverom szép arca van és úgy hazudik mint a vízfolyás és csak nézem ahogy a lányok egymással harcolnak érte,megcsalja az összeset és ígyis hogy tudják simán mellete maradnak, hülyének nézi őket és nekik ez tetszik. Emelett a barátnőjét is ütötte már meg amire én például sosem lennék képes de mégis vele maradt.


Amit ki akartam fejteni hogy miért csúnya az arcom:

Rettentően pattanásos vagyok. Probáltam sokat inni,minden krémet,voltam orvosnál többnél is ,kozmetikában mindenhol és semmi sem hat rá. Nem egy-kettő van hanem vagy minden reggel 15 új fehér amit ha nem nyomok ki undorító ha kinyomok még vörösebb lesz a pofám ami alapból is vörös a sok kis pattanástól ami még van. Sokszor sírtam végig estéket hogy azért nem lehet barátnőm mert ilyen az arcom és biztos szégyelne amit meg is tudok érteni.Az is fáj hogy olyan miatt szenvedek amiről nem tehetek. És tudom hogy egy lány sem szeretne bele egy ilyen srácba mert nagyon fontos nekik a szép arc és nekem undorító hányadék pofám van azoktól a szaroktól. Köszönöm hogy elolvastátok amit írtam. És bocsánat hogy így elhúztam. Sziasztok!



2014. aug. 14. 00:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Hát engem zavar ha a fiú kondiba jár, nem szeretem az ilyen cica fiúkat másrészt hát a pattanások idővel elmúlnak. tetszik h nem hazudsz a lányoknak. A legnagyobb baj h amíg saját magad nem fogadod el senki nem fog. Inkább belül rakd rendbe magad.az fontosabb mint a hasad
2014. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cicafiú és nem vagyok nagyképű sem viszont mióta elkezdtem edzeni sokkal jobb a közérzetem illetve fontosnak érzem hogy legyen célom az életben és szeretek edzeni.
2014. aug. 14. 00:29
 3/22 A kérdező kommentje:
Illetve elkezdtem egy youtube vlogot is csinálni hogy szokjam ha figyelnek rám akár többen is. Csak még nincs igazából nézettségem (3 napja csinálom)
2014. aug. 14. 00:33
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Csodaszer: shea vaj+argánolaj+kakaóvaj+kókusz zsír, ezekből teszel egyenlő arányban egy csipetnyit (tényleg picit) mondjuk egy pohárba, összekevered és felteszed, bemasszírozod az arcodba, pár órát vagy egész éjszaka is fent lehet, pár nap után változást fogsz látni! Én egy herbáriába vettem a hozzávalókat, összesen 6 E ft volt, de elfeleztem az egyik barátnőmmel, minden napos használat ellenére több, mint egy évig meg lesz így, hogy elfeleztem! :) Nekem is borzasztóan pattanásos volt az arcom, bőrgyógyásznál, étkezési tanácsadónál is voltam, Ilcsi krémek, gyógyszertárban kikevert arckrémek, vényre felírt gyógyszerek/krémek sem hatottak, én már átmentem ezen. Na ugye az arcpárologtatás, majd nyomkodás, aznap ki se mertem menni emberek közé, még másnap se nagyon... Na meg a fekete szappan fuuu de büdi volt, meg valami dalacin-t, ha jól emlékszem... na mindegy, nekem ez az egy hatott, minden este felteszem, ha lehet, sőt, nappalra is, ha nem megyek sehova, bár már csak 2-3 naponta használom, mert alig van pati rajtam, ez a fenntartó adag :D Hja hozzáteszem, hogy én fogamzásgátló mellett is küszködtem vele, szóval annak elméletileg javítani kellett volna a dolgokon, de nem... :)
2014. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Amíg nem hatnak, használj kis alapozót és mattítót, sokan így csinálják pasik is, eleinte én is néztem, de ha belegondolsz érthető... nem ciki, vékonyan alapozd be az arcod, ha mész valahova, de mattítót is használj! :)
2014. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet mindenképp kiprobálom.Kókusz zsír az van mert anyum azzal süt azt hiszem. A többit meg majd beszerzem. Egy probát megér. Bár nem hiszem hogy hatni fog,nincs már bennem hit ezzel kapcsolatban de hátha. Aztán lehet megprobálom a fogamzásgátlót.. XDDDD Nem azért idáig még nem jutottam el.. XD
2014. aug. 14. 00:38
 7/22 A kérdező kommentje:
Ment a zöld egyébként. És jöhetnek a válaszok még nagyon érdekelnek.
2014. aug. 14. 00:38
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mit szoktak mondani?

Ha valami nem tetszik, akkor változtass rajta.Ha nem tudsz rajta változtatni, akkor változtass a hozzáállásodon.

Ezt az arcod miatt írtam.Ha mindent megpróbáltál, és nem javult kellően, akkor bele kell törődnöd.Ez azért is fontos, mert ha látják rajtad, hogy úgy vélekedsz az arcodról, ahogy fentebb írtad, akkor a kisugárzásod nagyon alacsony lehet, ahogy az önbecsülésed is, ez pedig még inkább rontja az előbbit.Az arcod milyensége eltörpül a rossz kisugárzáshoz képest.Szerintem sokkal inkább ennek tudható be a sikertelenséged és mindaz, ami aggaszt téged.Persze végső soron az egész az arcra vezethető vissza, de ezért írtam, hogy a hozzáállás a kulcs.Ha az arcod nem változik, akkor a hozzáállásodnak kell, és megoldódik a gond.

Tehát gyűrd le magban ezt, és próbálj erőt sugározni magadból.Légy magabiztos és ne hagy, hogy mások lássák rajtad az aggodalmad.


Lány ugyan nem vagyok, de remélem, hogy ez be fog válni nálad.

2014. aug. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én is feladtam, de valahol mindig is tudtam, hogy van megoldás, nem írom, hogy tuti siker lesz nálad, de szerintem ha enyhülnének tőle, már annak is örülnél :) Sajnos tudom, hogy mennyire szégyelli ezt az ember a társaságban, ránézel egy babaarcú emberre és legszívesebben bekúsznál a sarokba szépen, csendben :D De engem pár év után már nem érdekelt a dolog, úgy voltam vele, hogy tizenéves korom végén már csak vannak olyan igaz barátaim, akiket emiatt soha nem fogok elveszíteni, de ez így is van a mai napig :D :) Van egy barátom, aki bunkó, de nincs pattanása, tök szép arca van :D :D
2014. aug. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A véleményemre voltál kíváncsi nekem nem imponál ha egy fiú kondiba jár, de ha te szereted akkor csináld nem nekem kell megfelelned vagy nem a társadalomnak hanem magadnak.
2014. aug. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!