Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon válogatós vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon válogatós vagyok a fiúk terén, viszont ha valaki igazán megfog, akkor rögtön akarom őt, a barátnője akarok lenni, odavagyok érte-nagyjából 3-4 hónapig. Eddig lépes valaki fenntartani az érdeklődésem. (? )

Figyelt kérdés
Utána már szexuálisan sem érdekel annyira az illető, pedig az elején nagyon is. Viszont ennyi idő alatt megszeretem, úgyhogy nem szakítok vele-viszont nem érzem magam túl jól a kapcsolatban. Többször is megismétlődött már ez, van más is,aki hasonló helyzetben van? 21 éves vagyok egyébként.
2014. aug. 3. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Rib¡ vagy.
2014. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elöre szólok!


Nekem nem kellesz: *

2014. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok csak pasiba 30f
2014. aug. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy az lennék. Nem fekszem le olyannal,akivel nem vagyok együtt. Kitartok az illető mellett akkor is,ha elmúlt a láng, nem csalom meg. De köszönöm az építő jellegű hozzászólást.
2014. aug. 3. 21:41
 5/10 ASOT ***** válasza:

Mert még nem találtad meg a megfelelőt. Volt, hogy egymás után volt 3-4 lány akikkel eleinte minden jó volt aztán úgy meguntam, unalmas lett, nem érdekelt már különösebben, aztán találtam olyat akivel hosszú évekig jó volt.


Ezzel csak egy gond van, hogy ne maradj velük!

2014. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélem szereted a macskákat...
2014. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogyha valakit megszeretek, nagyon nehezen engedem el. Nem lenne szívem szakítani,miközben tudom, hogy a másik imád, hiszen én is szeretem, fontos nekem csak éppen ráuntam a kapcsolatra. Nagyon nehéz ez a helyzet
2014. aug. 3. 21:45
 8/10 ASOT ***** válasza:

Hát pedig az már nem olyan szeretet, abban több a megszokás és a haveri-szeretet mintsem az amit az ember a párja iránt érez.

Szóval akárhonnan is nézzük, hazugság a kapcsolat.


De te tudod.

2014. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hallottam már hasonlóról és van/volt is ilyen ismerősöm, nem is egy. Személy szerint én sajnálom az ilyen embereket, főleg, ha lányokról van szó, mert általában úgy járnak, hogy olyan 24-25 éves korukra már nem lesznek annyira kelendőek és akkor kapnak észbe, hogy lassan késő lesz párt találni és ezt nőként egyre nehezebb, minél idősebb az ember.
2014. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, miért van ez. Dettó ilyen vagyok, csak 10 évvel idősebb..
2014. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!