Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a legjobb barátod/barátnőd az exeddel járna?

Figyelt kérdés

A barátom legjobb barátja összejött a barátom exével. A srácok kisgyerek koruk óta jóban vannak. A barátom egy éve szakított a csajjal, 3 év együttélés után.

A csaj fél éve jár a másik sráccal, most lesz az esküvőjük.


Hogyhogy a srácokat nem zavarja, hogy mindkettejükkel járt a lány?

Nekem most olyan fura, hogy a barátom exe része az életünknek...


2014. aug. 14. 14:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Semmit, járjanak, ki vagyok én, hogy megmondjam, kivel járjanak?

Meg egyik exemmel sem vagyok olyan viszonyban, hogy rosszul esne látni őket egy baráti társaságban, van, akit továbbra is kedvelek, van, akivel közömbös a viszonyunk, akivel meg haraggal váltam el, az se érdekel már, hogy mit csinál.

2014. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát egészségére... bár én sajnálnám, azt a nőt aki bármelyik exemmel összejön, mert az egyik exem erőszakos vadállat, a másik önző disznó volt... a többi meg idióta:)
2014. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!