Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihasznál a barátom vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk együtt egy házibuliba találkoztunk és a fiú nem egy gazdag családból származik szerintem olyan átlagosak de akárhova megyünk mindig én fizetek mindent pl elhívott fagyizni és akkor ott mondta hogy otthon hagyta a pénzt én fizettem ki aztán pl mondta hogy jó lenne elmenni strandra csak nincs pénze mert most otthon nem állnak úgy hogy ilyenekre költsön mozinál is eljátszotta már hogy otthon hagyta a pénzét meg akárhányszor jön hozzánk szinte kieszi a hűtőnket mindig anyukám már egyszer meg is jegyezte finoman hogy "de nagy étkű ez a fiú" csak én reagálom túl vagy szerintetek is le akar húzni?

2014. aug. 15. 00:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

lehúzni nem.

csak anyagi befektetés nélkül szeretne veled lenni.

2014. aug. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én a helyedbe kivágnám ezt az ingyenélőt a p*****a


21F

2014. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem exem volt ilyen. Még helyén is lett volna, ha nem ette volna meg a hűtőt, és nem rinyált volna mindenért amikor tudta hogy nem állok jól. És igen, tényleg le akar húzni... Nekem még egyszer nem fordult meg a fejemben, hogy a lány fizessen. Ha a pénztárnál készíti a pénzét már veszem ki a kezéből a tárcáját, hogy hagyjad már...


20/F

2014. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem mondok semmit. Gondolkodj az eszeddel.
2014. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy igazi paraszt lehet!:D
2014. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát eléggé úgy tűnik, hogy kihasznál. Más téren milyen veled? Úgy érzed, hogy szeret, figyelmes veled?
2014. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hát nem tudom :/ amúgy kedves fiú csak hát csinálhatnánk egy csomó közös dolgot együtt de nem akarok mindent én fizetni mert eddig egy virágot kaptam tőle de szerintem azt is otthonról hozta egy kis cserepest

vagy hogy mondjam meg neki finoman hogy ne bántsam meg hogy én nem fogok fizetni?

2014. aug. 15. 01:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem az a pont ahol finomkodni kell, kérdezz rá egyszer tőle hogy "Most az egyszer nem akarsz te fizetni?"
2014. aug. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Finoman kérdezz rá nála. Lehet, hogy tényleg nincs pénzük hozzád képest. Bár barátnőm gazdagabb mint én, amit tudok nem engedek neki fizetni.
2014. aug. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na, most legalább megtudod mit érez a pasik nagy többsége (mert általában pont fordítva szokott ez lenni).
2014. aug. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!