Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kerülhetnék hozzá közel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetnék hozzá közel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy megismerkedtem pár napja egy fiúval. Sokat beszélgettünk és nagyon kedves srác, megfogott a jelleme, tulajdonképpen külsőre is tetszik. Tényleg, nagyon jól elvoltunk, majdnem egy teljes napot együt töltöttünk. Reggeltől délután 5-ig. Akkor el kellett mennie. Találkoztam egy barátnőmmel, közben a fiúnak csörgött a telefonja. Míg én a barátnőmmel beszéltgettem, ő köszönés nélkül elment, telefonnal a fülén. Bevallom, rosszul esett. Szerintem jól elvoltunk. Azóta semmilyen formában nem keres. Vajon azt várja hogy én keressem? És ha igen miérthagyott ott köszönés nélkül? Amúgy ő egy évvel fiatalabb. Én 17 ő 16.

2014. aug. 15. 03:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Azok után, hogy se szó, se beszéd nélkül lelépett, eszed ágába se jusson neked keresni. Majd lép, ha akar valamit.
2014. aug. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ezeket a kérdéseket neki kellene feltenned.
2014. aug. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kihagytad, mikor volt ez. fél napja vagy 2 hete nem keres?
2014. aug. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak. Ezeket a kérdéseket tényleg a srácnak kéne feltenned.


De voltaképp elég nagy bunkóság csak így faképnél hagyni a másikat...

2014. aug. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Holnap lesz két hete.

2014. aug. 15. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki ilyen bunkó, hogy köszönés nélkül elmegy, azzal miért akarsz közelebbről megismerkedni? És eszedbe ne jusson,hogy te keressed! Sem őt, sem mást. Majd ha újból valahol találkozol vele, megkérdezheted, illetve egy kis szemrehányást tehetnél (legalább ő is látja majd, hogy neveletlen volt), hogy azért nem kellett volna köszönés nélkül elmenni. De csak ennyit. Ha akar valamit, majd megmondja.
2014. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!