Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Na figyi, az van hogy én és a párom megvagyunk es azt szeretném megkérdezni hogy lehet-e abból baj a lefekvés után én fejhallgatót huzok magamra.

2014. aug. 15. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát engem nem zavar ha fejhallgatót húzol magadra...de ezt inkább a pároddal kell megbeszélned...őt zavarja e...ha mondjuk oldalra fekszel akkor a füled fájhat reggelre...
2014. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De tönkre mehet ott valami?
2014. aug. 15. 09:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Mivel őt ilyenkor kicsukod az este további részéből, ez igen zavarhatja..

Ne csináld, a következő ilyenkor bevett sajátos és szomorú módszer a külön alvás... :((

Nekünk tv sincs a hálószobában, ott vagy szeretkezünk, vagy alszunk, vagy sutyorgunk, semmi többre nem használjuk..

2014. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgyértem a fejhallgató nem megy tönkre ilyenkor ha ráfekszek?
2014. aug. 15. 09:22
 5/13 anonim ***** válasza:
de tönkre mehet,alvás közben rongálódhat a kábel, ha mocorogsz, meg az egész éjjel tartó hangzavar is,gond, károsíthatja a hallásod..
2014. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem sok számot hallgatok csak épp annyit amivel megnyugodok és elalszom, a legkisebb hangerőn.
2014. aug. 15. 09:33
 7/13 A kérdező kommentje:
De akkor jobb lenne ha fejes nélkül aludnák, mert az tönkremehet?
2014. aug. 15. 09:34
 8/13 anonim ***** válasza:
én majdnem minden éjszaka hallgatok zenét, de hifiről...régen én is aludtam fejhallgatóban...elég nagy fejhallgató volt...nem lett semmi baja...de eltörhet vagy akár meg is ölhet! (viccen kívül)! a nyakad köré tekeredik a kábel és megfojt, vagy eltörik és beléd áll...szóval meg vannak a veszélyei a dolognak...nem biztos, hogy bekövetkezik, de meg van rá az esély...
2014. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén én bevadulok a fejhallgatótól, egyszer a Moszkva téren majdnem a villamos elé másztam, annyira jó volt az a goa szám...

Ez nem tartozik ide... :DD

A lényeg, hogy nyomoroghat a füles alvásközben, mert ugye ráfekszel, és el is romolhat, a súlytól, vagy mocorgástól, én mikor csak rendeltetés szerűen használtam, busz, villamos, akkor is volt, hogy kinyúvasztottam pár fülest..

De egy két számból nem lehet baj, ha érzed, hogy már alszol el vedd le ha félted..

2014. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De nem fogok "felébredni" ha leveszem?
2014. aug. 15. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!