Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy csak a szexre kellek neki? Tényleg szeret?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és kicsit belezúgtam, de elég sokáig csak plátói volt a dolog. A Szilvesztert egy véletlen miatt kettesben töltöttük és azóta beszélgetünk. De nem tudom, hogy mit akar tőlem...

Pl. egyszer megmentette az életemet, kétszer több, mint 5 órát vezetett miattam az éjszaka közepén, júliusban Londonban voltam a legjobb barátnőmmel (a nagynénjénél laktunk) és a repülőn odaadott egy levelet, hogy a srác küldi (egy igazi, kézzel írott levelet egy olyan fiútól, aki 5 percre alig tud elszakadni az iPhonejától!) és leírta, hogy mennyire szeret, velem akar lenni, stb. (május óta kavarunk néha-néha). Annyit írtam neki üzenetbe, hogy elolvastam és ez mind szép és jó, de csak szavak, én meg tetteket akarok. Erre a 3. nap ott volt, Londonban, kihagyta emiatt a Soundot, amire már január óta bérlete volt.



De félek, hogy csak addig lennék jó neki, még le nem fekszem vele... Ő már tapasztalt, bárkit megkaphatna és nem hiszem el, hogy pont én kellenék neki.

Olyanokat csinál néha, hogy csak nézek (ideállít az éjszaka közepén vodkával és kajával, ha rossz kedvem van, képes velem végignézni egy hétvégén a legromantikusabb filmeket, főzött nekem) és tök jól elvagyunk, de aztán eszembe jut, hogy miket hallottam róla...


Hogy jöjjek rá, hogy tényleg szeret-e, ahogy állítja, vagy csak szórakozik?


2014. aug. 15. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Már épp eleget bizonyított, hogy lefeküdj vele. Vagy még akarsz magadra költetni pár 10ezret?
2014. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen gazdag srácok ennyit nem szoktak megtenni egy is dugásért. Szeret téged.
2014. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elég filmbe illő sztory ...

Mond meg hogy kapcsolatot szeretnél de csak lassan és ha belemegy akkor (ha nem is konkrétan SZERET ) nem a szexre kellesz

2014. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok, meg rajta kívül nem is volt senkim, szóval nem hinném, hogy olyan hamar lefeküdnék vele... De azt meg nem szeretném, hogy több legyen közöttünk, még jobban beleszeressek és utána koppanjak.
2014. aug. 15. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi sem tart örökké pedig.A szüzesség elvesztése nem nagy dolog, ha érettnek érzed magad a szexhez,akkor szexelj.


Kétségekkel viszont NE.

18 év alatt nem ajánlott szexelni amúgy sem.

2014. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehát nem akarsz lefeküdni de mégcsak együtt járni egy fiuval aki tetszik és akinek te is tetszel

Most figyelj rám vagy összejöttök vagy megunja hogy teszi a szépet te meg leszarod aztán lelép

2014. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem úgy tűnik mint egy játék. Látja hogy nehezen kapható vagy, ilyenkor még jobb a kihívás, még izgalmasabb a végkifejlet és ez néha néhányaknak minden pénzt megér - akár egy Soundot is.

Ti más generáció vagytok már, de ettől csak még biztosabb vagyok abban, hogy csak leakar feküdni veled. Talán jártok majd pár hétig/hónapig.


Azt viszont hozzá tenném a védelmében, hogy ez egy odaadó srác. Olyan nincs hogy a nagy igazi veszi el a szüzességed. Ha ügyesen megszervezi és kedves hozzád, fontold meg hogy lefekszel vele, jól fogjátok magatokat érezni. Különben addig addig vársz hogy 18-20 évesen merev részegen rácsüccsensz valakire egy disco háta mögött, arra nem leszel olyan büszke hidd el... Meg sem tudom számolni hány ismerősöm esett ebbe a hibába. :)

2014. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!