Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti boldogok vagytok a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti boldogok vagytok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Minden téren megértitek egymást?

2014. aug. 15. 20:49
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom, jelenleg nekem sincs...
2014. aug. 15. 20:54
 12/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Távkapcsolatban élünk. Természetesen szeretem őt, de nekem a hosszú hajúak a gyengéim, sokat álmodozok mellette hosszú hajú srácokról, ami nem tisztességes, és rosszul érzem miatta magam :/
2014. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Imádom.Samumat
2014. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Lassan 14 éve vagyunk együtt, ebből 9 éve házasok, 1 gyerkőccel. Nagyon boldogok vagyunk, megtaláltam az igazit. Persze, vannak nézeteltérések, és dolgozunk is az ügyön, de fantasztikusan jól elvagyunk!
2014. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Igen 100% 12 éve :)

Úgy összenőttünk, hogy már tuti együtt halunk meg :)

2014. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
igen
2014. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én igen. Szeretjük, megértjük és segítjük egymást. Őszinték vagyunk egymáshoz, így könnyebb. Hogy minden téren? Nem így mondanám; alapvetően igen, de vannak lelki különbségek köztünk, ezekkel tisztában vagyunk és ezeket a helyzeteket másképp kezeljük.
2014. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én jópár hónap együttjárás után szakitani akarok. Sajnos sok mindenben nem egyezünk, de az a baj sok mindenben viszont igen. Ezért nehéz a döntés.Egyik nap ugy érzem, nem találkozok vele többet, a másik nap meg hiányzik..
2014. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mióta nincs, azóta boldog vagyok magammal!
2014. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én nagyon boldog vagyok a férjemmel. Több mint 4 éve vagyunk együtt. December elején leszünk 3 éves házasok és akkor töltjük a 4,5 éves kapcsolatot.


A kapcsolatunk tökéletes, bár gyermeket nem vállalunk, ez ad némi szomorúságot, de hát ilyen az élet.... Nem mindenki kap meg mindent amire vágyik... más még az igazit sem találja meg soha... szóval én annak örülök amim van, és az a világ legjobb férje:) mármint nekem:D

2014. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!