Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátom szülinapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom szülinapjára?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, ő 26 éves lesz, én 21 vagyok. Mikor egy hónapja jártunk, akkor egy cserepes növényt kaptam tőle szülinapomra, tehát én sem szeretném túlzásba vinni. Szeret fesztiválokra járni, rendszeresen röplabdázik, de most fél évig nem sportolhat semmit sem egy sérülés miatt. A focit imádja, majdnem minden nap meccset néz, régebben rendszeresen focizott, a playstation-ön is fifával játszik. Szereti még a sört, ja én német :D elektronikai szakemberként dolgozik
2014. aug. 15. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami ilyesmi céget kéne alapítani, ami konkrétan ezzel foglalkozik - a megrendelő ír egy pár mondatos jellemzést a megajándékozandó félről, mi pedig erre specializálódott szakembereink segítségével megtaláljuk neki a TÖKÉLETES ajándékot. Senkinek nem kell többé ilyesmi miatt erőltetnie az agyát, mi pedig gazdagok leszünk.
2014. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Süss egy olyan tortát ami hasonlítt egy focilabdára:)
2014. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!